Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

אישור תוכנית ביוב דרך שכן

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אישור תוכנית ביוב דרך שכן

שלום רב!
    רכשתי שטח לבניה בצמוד קרקע. במסגרת אישור תוכנית אינסטלציה לשכן נמצא כי קו הביוב שלו יתחבר לשוחה ציבורית קיימת  דרך השטח שלי, יוצא גם שהצינור יעבור לאורך כל השטח שלי כ-14מ'{דרך גינה, מדרכה בכניסה, חניה וכו'  לבית המתוכנן, השאלות המרכזיות:
    1.האם הרשות בעלת סמכות להתיר כניסה לקרקע ללא ידיעתי והסכמתי הכתובה.
    2.יותר חמור הרשות מעכבת ומתנה לי את ההיתר בניה באי התנגדות לכך.
    לציין שיש אפשרות לצאת עם הצינור לחזית השטח הציבורי {הקרקע חשופה} הוספת שוחה ודרכה לשוחה הקיימת.

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: אישור תוכנית ביוב דרך שכן

שלום, בעיקרון הנחת התשתיות אמורה להיעשות ע"י תכנית תשתיות אשר קיימת לשכונה. יש לבדוק תכנית זו, ולראות האם ההיתר של השכן חורג ממנה. באם אין תכנית כזו, יש לבחון באופן פרטני ע"י מהנדס אינסטלציה מטעמך האם ניתן למצוא פתרון הולם יותר לצינורו של השכן. באם קיים פתרון כזה, ניתן לכפות אותו באמצעים משפטיים על העירייה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

תודה רבה! אם יהיו שינויים על בסיס ההתנגדות שלי לתכנון שלהם אדאג לעדכן.

הגיעה תשובה מהרשות. הינכם "בעלים במשותף באותה חלקה", "בעלי הזכויות בחלקה נדרשים כדין לחבר את יחידות הדיור שלהם למערכת הביוב העירונית דרך אותה נקודה". צריך לזכור אין כאן צורך במתן מעבר חופשי, נניח – בגלל שטח עורפי וכדו'. בקיצור אתם 4 יחידות דיור בשני דו תתבשלו  ותבואו עם תוכנית שרק צינור אחד {כנראה} מהיחידות יתחבר לבריכה הציבורית מהשטח שלכם. מכאן ניתן להבין שכול תלויים אחד בשני ובתהליך הבנייה.

ארז מירב
    מנהל בפורום

טוב שביררת. (-:

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן