Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

בניית ברך לכיון השכן עם הפרשי גבהים

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

אני התחלתי לבנות מזה כחודש הפרש גבהים ביני לבין השכן הוא מטר וחצי לצורך זה סיכמנו שהחמומה המפרידה בינינו תיהיה כ3.30 ו כ 15 מטר רוחב  המנדס נתן ברך של 1.80 לכיון השכן אשר אמורה לתמוך בחומה הגדולה השכן מתנגד בתוקף לברך לכיון שלו מכיוןן שהוא עושה שם בריכת שחייה וטוען שזה מפריע לו לביסוס של הבריכה יש לציין שמהצד שלי גם יש בריכה שחייה 
    הקבלן שלי שלי יצק כבר את הברך השאלה שלי היא מבחינה חוקית אני חייב לקבל את הסכמתו של השכן לביצוע בניית החומה עם הברך הזאת כמו כן כולם מסכימים שמבחינה הנדסית זה הפתרון הכי טוב על מנת לבסס את החומה הזו 
    ובמידה זה אינו צעד חוקי מה עליי לעשות 
    אשמח לתשובה בתודה מראש 

ארז מירב
    מנהל בפורום

שלום, כאשר קיבלת את הסכמתו הראשונה היה עליך לספק לו מפרט (היות ואתה היוזם והבונה). כעת זכותו לומר שיש בעיה. היות וע"פ חוק חייבים קיר תומך, כעת מה שאתם צריכים לעשות זה לקחת מהנדס בורר שיקבע האם ניתן בכלל למצוא פתרון אחר. במידה וכן, אתה בבעיה.  במידה ולא- אתה יכול לכפות עליו תשלום אם הוא מסרב.    

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

שלום,

שלום, קודם כל תודה רבה על התשובה, דבר שני שאתה רושם שאני בבעיה מאיזה בחינה של החוק או מבחינת תשלום שלו על החומה ?  

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן