Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

בניית יחדת דיור על הגג

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    eyal
    משתתף

בניית יחדת דיור על הגג

שלום רב,ברשותי דירת גג בעיר חולון,על הגג קיים כבר חדר בנוי בסביבות ה15 מ"ר וברצוני להרחיבו ע"י בנייה קלה יחדת דיור עם שירותים מקלחת וכד'…א.האם ישנן חברות בנייה שנותנות שירותים כולל הכל:רישיון,בנייה אישורים וכל מה שצריך מרגע התחלת ההליך?ואם יש האם כדאי לעבוד איתן או לקחת אדריכל ואח"כ קבלן?ב.מהו טווח המחירים המקובל להוצאת רישון ע"י אדריכל או מהנדס?ג.כיצד "חוק הפרגולות" שיכנס לתוקפו ב1 באוגוסט ישפיע על הליך הבנייה שלי אם בכלל?(כמדומני יש שם הליך קבלת היתר מקוצר והוצאת רישון עד 45 יום כל עוד מרחיבים עד 40 מטר)ד.ממה שהבנתי במקרה של יחדת דיור על הגג כדאי לבנות בנייה קלה ולחסוך עלויות רבות ולקבל אף בנייה טובה ובעלת בידוד טוב יותר האם זה נכון?ה.בערכה גסה מהי העלות למטר לבנייה קלה על הגג(משתמשים בתשתיות הקיימות)? רב תודות, אייל

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: בניית יחדת דיור על הגג

שלום, א.האם ישנן חברות בנייה שנותנות שירותים כולל הכל:רישיון,בנייה אישורים וכל מה שצריך מרגע התחלת ההליך? ואם יש האם כדאי לעבוד איתן או לקחת אדריכל ואח"כ קבלן? ישנן חברות כאלה, ואין דעה מוחלטת לגבי מה יותר טוב, הכל תלוי באמינות ובשירות. אני הייתי מעדיף לקחת אדריכל, לעשות תכנון מפורט, ואח"כ לקחת קבלן. ב.מהו טווח המחירים המקובל להוצאת רישון ע"י אדריכל או מהנדס? תלוי עד כמה מסובך התכנון, קשה לאמוד בלי לנתח את הפרוייקט. אומדן ראשוני כאן:  _mimun.php ג.כיצד "חוק הפרגולות" שיכנס לתוקפו ב1 באוגוסט ישפיע על הליך הבנייה שלי אם בכלל?(כמדומני יש שם הליך קבלת היתר מקוצר והוצאת רישון עד 45 יום כל עוד מרחיבים עד 40 מטר) בדיוק כמו שכתבת. ד.ממה שהבנתי במקרה של יחדת דיור על הגג כדאי לבנות בנייה קלה ולחסוך עלויות רבות ולקבל אף בנייה טובה ובעלת בידוד טוב יותר האם זה נכון? בוודאי. החל מאיטונג וכלה בבניה מתקדמת. ע"פ החוק אם אין ממ"ד, צריך גם ממ"ד על כל הרחבה מעל 12 מ"ר. גם אם יש לך ממ"ד למטה, אבל מדובר ביח' דיור נפרדת לגמרי- תהיה צריך ממ"ד. ה.בערכה גסה מהי העלות למטר לבנייה קלה על הגג (משתמשים בתשתיות הקיימות)? 4000- 5000 ש"ח למ"ר.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

pronto
    משתתף

Re: בניית יחדת דיור על הגג

העלות למטר בשיטת בנייה מסורתית תעלה בין 4000-5000 ש"ח למטר. בשיטת "בנייה חכמה " הבנויה משלדת פלדה (כמו גורדי השחקים בניו יורק) המחיר ל"עד מפתח" ינוע סביב 2500 ש"ח למטר. מוזמנים ליצור קשר pronto.pr@gmail.com כל היתרונות: בידוד, חוזק, משקל עצמי נמוך ועוד …וכמובן במחיר

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן