Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

בעיית אקוסטיקה בקיר משותף דו משפחתי

• This topic is empty.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ניסים ב
    משתתף

בעיית אקוסטיקה בקיר משותף דו משפחתי

אהלן
    אשמח לעצה
    בניתי את הצד שלי של הדו משפחתי בערך לפני 8 שנים, הקיר המשותף (הבנוי בצד שלי) עמד משהו כמו 3-4 שנים עד שהשכן בנה את הצד שלו
    במהלך הבנייה (שהוא בנה ללא מפקח לצערי) הפועלים שלהם קדחו לנו קוצי טפסנות לקיר המשותף בצד שלי, אחד מהם חדר כמה סנטימטרים לתוך החדר שינה
    עברו השנים ואחרי בניה ארוכה מאוד השכנים עברו לגור.
    אנחנו מאוד סובלים בהקשר האקוסטי גם ממוזיקה (אפילו לא חזקה במיוחד, בעיקר באסים), גרירות, דפיקות, רעש צנרת (שהם העבירו בצד שלהם בקיר המשותף) ולעיתים טלוויזיה חזקה (שתלויה אצלם על הקיר המשותף)
    ניסיתי לשים באחד החדרים מבודד אקוסטי על מנת לראות אם זה עזר – צמר סלעים 80 ק"ג עם קונסטרוקציה שלא נוגעת בכלל בקיר המשותף וקיר גבס כפול. לא עזר בכלל.
    הקיר אצלי הוא בלוקים (שחור רגיל לדעתי) 20 ס"מ ואצל השכן בלוק פומיס (20 גם נראה לי) ובינהם יש סנטימטר של קלקר. כולל הקיר האקוסטי מדובר על 52 ס"מ קיר שלא עוזר בכלום.
    דיברתי עם מומחה אקוסטיקה שאמר לי שאני בבעיה, שכנראה הקוצי ברזל גורמים לוויברציות, ייעץ לי להוריד את הקיר המשותף בצד שלי, להוריד את הקוצים עם דיסק, להפטר מכל הקלקר כי זה מגביר את הבעיה ושזה אולי יעזור.
    חיפשתי פתרון דומה, לא מצאתי בשום מקום.
    השאלות
    א. האם הפתרון שלו בכלל סבירהגיונייפתור משהו? נראה לי מסובך ומאוד יקר
    ב. מי אמור לבצע כזה דבר אם בכלל? 
    ג. אני מניח שהבעיה שלי קיימת בעוד מקומות, יש פתרונות אחרים פחות טראומטיים לכיס ולמחשבה?
    בברכה
    נון

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן