Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

בקשה לדף מידע מקוון ברישוי זמין

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אבי חדד
    משתתף

שלום 
    בקיצור הבקשה שלי עדיין בשלב קבלת מידע מ 1 אפריל , והמהנדס אמר לי שעדיין לא קיבלנו את כל המידע 
    השאלה היא אם אני יכול לכנס או לשאול באיזה שלב הבקשה שלי רק ממספר תיק ?

ארז מירב
    מנהל בפורום

שלום, בוודאי. עשיתי זאת פעמים רבות. נכנסים למערכת רישוי זמין עם הכרטיס החכם. מצד ימין תראה את ריכוז הבקשות שלך. כמובן שזה עובד רק עם אקספלורר ישן, כי על כרום אף אחד במשרד הפנים לא שמע.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

אבי חדד
    משתתף

.

תודה רבה , אבל אין לי את הכרטיס החכם הזה , אני לקוח אצל איזה מהנדס וכאילו רוצה לבדוק את סטטוס הבקשה שלי למידע , כי שלושה חודשים וחצי ועדיין לי קיבל מידע זה הרבה זמן  לי יש רק מספר םתיחת תיק , השאלה אם יתקשר לרישוי מקוון וברשותי רק מספר תיק  יגידו לי מהו סטטוס הבקשה?

ארז מירב
    מנהל בפורום

שאלה טובה, אתה מוזמן פשוט להתקשר ולנסות (:

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

דף מידה

אני ביקשתי דף מידע מעיריית ירושלים. שילמתי ש"ח 190 וציפיתי לקבל כמה דפים עם כל המידע המלא כמו שראיתי  של עיריות אחרות.   -מידע מפורט של הזכויות , קווי הבניין , תכסית מקסימלית אם נקבעה , מספר יחידות דיור מותר בחלקה , תכניות מתאריות שחלות על כל העיר, המתייחסות לדוגמה לבניה מותרת במרתף , זכויות והוראות לבניה מותרת על הגג , הנחיות מרחביות שתקפות בעיר , מגבלות בניה אם קיימות. זה מפתיע אותי מאד ,לקבל  מכתב עם 3 שורות –מידע מאד חלקית וכללית שראיתי לבד בGIS.  בלי שום הנחיות .מאוד רציתי לבדוק את אצמי לפני הגשת ההרמוניקה. האם לא פניתי למקום הנחון? ראיתי שאתם מדברים על משרד הפנים.                            

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן