Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

גדר בבית משותף

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    איילת כהן
    משתתף

גדר בבית משותף

שלום, 
    לאחר קבלת ההיתר התבקשתי לבנות גדר ביני לבין השכנה ( בית פרטי  משותף בחלקה 4 בתים ללא חלוקת פרצלציה מסודרת של החלקה ) לכל שכן יש תקדים של גדר  שהייתה קיימת לפני 60 שנה אך לא החלוקה לא מסודרת  ומחלוקת בתבע.   
    בשטח שלי קיים עץ עתיק שלא ניתן לכרות מאחוריו קיימת גדר קלה מבמבוק ביני לבין השכן. 
     הבאתי מודד אשר מתח חוט ישר והציע  להמשיך בקו ישר מהקיר שבנוי אצל השכן 
    אכן מתחנו חוט ישר מהקיר אך מאחר וקיים העץ ( המצ"ב ) באמצע  בנינו מאחורי העץ גדר בנויה  ואת המשך הגדר  כדי לרצות את השכן  ולבוא לקראתו  בניתי את המשך הגדר בתוך השטח שלי 30 ס"מ פנימה כדי שיהיה מרוצה ואף צבעתי את הגדר בצבע לבחירתו  למען שכנות טובה … לאחר הבניה השכן מתעקש שאוריד את הגדר מאחורי העץ ואבנה רק בצידי העץ גדר כך שהמקום יהיה פרוץ בין הגבולות שלנו ואשאיר את שאר המשך הגדר כפי שהוא ( כל הגדר שנכנסתי פנימה אליי ) ..
    דבר לא סביר ומרגיש מעין קטנוניות וחמדנות. 
    מה עליי לעשות בעניין ??? חשוב לי לציין שהשכן אדם קנטרן וקשה אשר מתנגד לכל דבר ומחפש לאורך כל הוצאת ההיתר והבניה דרכים לסחוט ולפגוע … 

ארז מירב
    מנהל בפורום

גדר בבית משותף

שלום, אני מבין שאתה קיבלת 30 ס"מ לכיוון שלו קרוב לבניין והוא קיבל 30 ס"מ לכיוון שלך רחוק מהבניין? אם כך, הרווחת משום שהשטח שקרוב לבניין שווה יותר מהשטח שרחוק ממנו. אולי מכאן נובעת התרעומת שלו?

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

איילת כהן
    משתתף

בהמשך לתשובתך

הסיבה העץ שתקוע ..השאלה מה ניתן לעשות   

איילת

ארז מירב
    מנהל בפורום

רעיון

עושים גדר עד העץ בדיוק על הקו הנכון. עוצרים 20 ס"מ לפני העץ וממשיכים 20 ס"מ אחריו. ברווחים אפשר לשים במבוק או לשתול שיח.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן