Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

הרחבת פתח / דלת של חדר ביטחון

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    mali
    משתתף

הרחבת פתח / דלת של חדר ביטחון

שלום לכולם,
    בימים אלו אני משפצת דירה הכוללת חדר ביטחון (לא ממד – אינו כולל חלון או פתח איוורור). תוכנית השיפוץ נעשתה על ידי אדריכל בה הציע בין הייתר על הרחבת פתח חדר הביטחון וביטול הדלת.
    מבחינת בטחוני האישי אני לא מוצאת בחדר הביטחון כל תועלת (להוציא הסבתו לחדר ארונות) – כאמור לא נתן לשהות בו כלל (אין חלון/פתח איורור!!! 
    האדיכל נסמך בנוסף על דעתו האישית גם על תשובה שקיבל ממהנדס ביניין וקונסטרוקטור לגבי תקינות ההרחבה.
    לפי האדריכל אין פגיעה בביניין כלל ולא בביטחון הדיירים האחרים שרוצים לעשות שימוש בכל זאת בחדר הביטחון.
    אשמח לשמוע מכם מה דעתכם.

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: הרחבת פתח / דלת של חדר ביטחון

שלום, כתבת: "לפי האדריכל אין פגיעה בבניין כלל ולא בביטחון הדיירים האחרים שרוצים לעשות שימוש בכל זאת בחדר הביטחון."- האם מדובר ברכוש המשותף לשאר הדיירים? במידה ומדובר ברכוש פרטי שלך: בעיקרון הנושא הוא באחריות פיקוד העורף- והם אמורים לתת לך תשובה. ניתן להתייעץ (גם בעילום שם) בפורום באתר פיקוד העורף. הייתי מהמר שהתשובה תהיה שלילית, כמובן.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

mali
    משתתף

Re: הרחבת פתח / דלת של חדר ביטחון

לא, אין המדובר בחדר ביטחון משותף אלא חדר ביטחון הקיים בכל דירה ודירה בביניין.

ארז מירב
    מנהל בפורום

שינויים בממ"ד/ חדר בטחון

אם כך, כפי שכתבתי, יש להפנות שאלה עקרונית לפורום באתר פיקוד העורף. האם ניתן לבטל חדר בטחון אשר אינו ממלא את ייעודו ע"פ תקנות ההתגוננות הנוכחיות בשל התיישנות התכנון שלו (תוכנן בשנת____)?  יהיה מעניין… תעדכני אותנו.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן