Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

התייעצות לגבי בניית חומה בין שכנים

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום רב
    רכשתי לאחרונה בית מקבלן ולאחר שחתמתי חוזה הסתבר לי שיש סכסוך שלו עם השכן שגובל בשטח הבית שרכשתי בנוגע לבניית חומה שהקבלן מעוניין לבנות במקביל לחומה שלו. ובתוך השטח שלי על מנת לא להשתמש בחומה הקיימת של השכן.
    יש לציין כי לא הייתי מודעת לסכסוך בינהם לפני חתימת החוזה וכרגע יש מצב שהשכן מתנגד לבניית החומה במקביל מאחר וישנו פער ורווח של כ 10 סמ בין החומות מה שלטענתו של השכן יהווה מפגע תברואתי של לכידת מים ובע"ח שונים… גם לדעתי…
    האם ניתן למנוע מהקבלן לבנות את החומה ולמצוא פתרון אחר, והאם השכן יכול להטיל וטו על בניית החומה ?
    אשמח לייעוץ בנושא

התייעצות לגבי בניית חומה בין

התייעצות לגבי בניית חומה בין שכנים שלום רב רכשתי לאחרונה בית מקבלן ולאחר שחתמתי חוזה הסתבר לי שיש סכסוך שלו עם השכן שגובל בשטח הבית שרכשתי בנוגע לבניית חומה שהקבלן מעוניין לבנות במקביל לחומה שלו. ובתוך השטח שלי על מנת לא להשתמש בחומה הקיימת של השכן. יש לציין כי לא הייתי מודעת לסכסוך בינהם לפני חתימת החוזה וכרגע יש מצב שהשכן מתנגד לבניית החומה במקביל מאחר וישנו פער ורווח של כ 10 סמ בין החומות מה שלטענתו של השכן יהווה מפגע תברואתי של לכידת מים ובע"ח שונים… גם לדעתי… האם ניתן למנוע מהקבלן לבנות את החומה ולמצוא פתרון אחר, והאם השכן יכול להטיל וטו על בניית החומה ? אשמח לייעוץ בנושא

חגית

ארז מירב
    מנהל בפורום

שלום, לכאורה זה מותר, עם פתרון נאות לבעיית הרווח. 

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן