Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חדר טרנספורמציה

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אירום
    משתתף

חדר טרנספורמציה

רכשתי דירה בקומת קרקע עם אופציה לחדר נוסף וגיליתי פתאום  צמוד לגדר בנו לי בגובה קומה וחצי חדר טרנספומטור אשר מסתיר לי את הנוף וגם אם ארצה לבנות את החדר הנוסף לא אוכל כי הוא ממש צמוד לחדר טרנספומטור וכידוע ישנה קרינה מזיקה.
    שאלתי 1. מה אוכל לעשות כדי שירחיקו את זה 2. מי אחראי לבנית החדר העיריה, חברת החשמל, או הקבלן . 3. האם משפטית אפשר לתבוע מישהוא. 4. מה אומר החוק על כך.
    תודה 
    על הסבלנות לקרוא את כל הנ"ל ותודה אם אקב תשובה
    משהו

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חדר טרנספורמציה

שלום, ראשית, האם החדר היה בנוי שם טרם רכישת הדירה? אם לא- האם מישהו טרח לידע אתכם? אם כן, מדוע לא בדקתם את הסביבה? בכל מקרה- ניתן לארגן בדיקת קרינה עצמאית (יש חברות המתמחות בנושא, ראה בגוגל) ולבדוק אם יש חריגה מהתקן. אם יש- ניתן לפתוח בהליך משפטי לסילוק המטרד ותביעה לפיצויים.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

אירום
    משתתף

מר ארז  בוקר טוב ראשית תודה על התגובה. שנית. מדובר באיזור בניה חדשה קניתי דירה אצל קבלן כאשר מסירת המפתח תתקיים בעוד מספר חדשים. אף אחד לא הודיע לי על קיום חדר הנ"ל והאם על הקבלןלעדכןאותי על כך. השאלה שלי מי בונה את זה משרד השיכון, הקבלן, או העיריה, תודה משה  

ארז מירב
    מנהל בפורום

שלום, על פניו היה ראוי כי הקבלן יידע אותך בדבר קיומו של חדר טרנספורמציה השכן לדירתך. ייתכן שעו"ד המצוי בדיני חוק המכר יוכל לטעון שלא היה כאן גילוי נאות. ניתן לבדוק של מי החדר ע"י עיון בהיתר הבניה שניתן לו. גש לוועדה המקומית בשעות קבלת קהל ובקש לעיין. הבא איתך את מספר הגוש והחלקה של דירתך.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

אירום
    משתתף

תודה על הענות המהירה ועל התשובות. משה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן