Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חומה משותפת

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אוהד אסרף
    משתתף

חומה משותפת

היי,
    זכיתי במגרש (פינתי), השכן שמאחורי (גם פינתי) מבקש ממני לחתום על אישור שחו לחומה המשותפת משום שהוא בשלב הגשה של כל הטפסים לירייה אחרי אדריכל ואני עוד לא עשיתי כלום…
    החומה המשותפת שהוא רוצה לעשות הינה 1.80 עכשיו הוא גם אמר שצלע נוספת שצמודה לחומה המשותפת צריכה להיות בהמשך 1.80 לא הבנתי למה…
    1.האם לחתום לו?
    2.אם לא אחתום יהיה נזק מסויים?
    3.האם 1.80 זה גובה בסדר או חונק את הבית?
    4.הוא אמר שבגלל שהוא בונה ראשונה אני צריך לעשות איתו חצי חצי בחומה (1800 ש"ח).
    5.האם עדיין לחתום?… משום שאם בהמשך החומה לא תתאים לי/ארצה לבנות מרתף/ארצה חומה עם חשמל מנורות ועוד מלא דברים אפשריים…
    אשמח לעזרתך כי הוא ממש לחוץ ולוחץ.
    תודה

ארז מירב
    מנהל בפורום

חומה משותפת

שלום, קשה מאוד לענות לך בלי לבקר במגרש. מציע מאוד לקחת אדריכל, לשלם לו סכום נמוך ליעוץ בשטח ולהגיע לשם עם התכנית שהשכן מבקש להחתים אותך עליה. תציג לאדריכל את כל השאלות ואני בטוח שתקבל תשובה. 3.האם 1.80 זה גובה בסדר או חונק את הבית?- אני בד"כ בעד פרטיות ו 180 נשמע סביר. אגב, בד"כ הועדות לא מאשרות יותר מ 150 מהקרקע הנמוכה יותר. 4.הוא אמר שבגלל שהוא בונה ראשונה אני צריך לעשות איתו חצי חצי בחומה (1800 ש"ח).- לא חובה אם זה לא קיר תומך, אבל למען שכנות טובה בוודאי שיש לשלם.  

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן