Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חנייה ברחוב הולנדי

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ibelta
    משתתף

חנייה ברחוב הולנדי

שלום,
    ברחוב הולנדי צמוד לשביל גישה ויציאה מחנייה פרטית שלי ושל שכני, החליטה העירייה להקשות על הנוסעים ברחוב ההולנדי שהינו דו סיטרי ולבנות מפרצי חנייה בולטים על מנת שלא ייסעו מהר .
    מפרץ אחד בולט במיוחד מול הכניסה לכביש הגישה לחנייה שלי ולש שכני.
    כשאנו רוצים לצאת לרחוב ההולנדי ומשם מחוץ לעיר, הנסיעה הינה ברוורס.
    המפרץ המדובר לא מאפשר לבצע פנייה לאחור כנדרש ויש צורך בתמרונים. מה עוד שהמפרץ הוא צר ומי שחונה שם פשוט בולט החוצה עם הרכב. מבחינתנו, היציאה מהחנייה שלנו גובלת משני הצדדים בקיר עם אבנים חדות כך שכל טעות בתמרון תעלה לנו במפח נפש.
    בעבר טענו בפנינו שהנ"ל מרחב תמרון אך בפועל, אף אחד מהשכנים לא חונה בחניית הבית אלא במפרצי החנייה ברחוב וגם בחנייה הנ"ל שמאד מאוד מקוממת.
    בדקתי ומצאתי שיש חוק על רוחב הולנדי צריך להיות מינימום 4 מ' רוחב כיון שהוא דו סיטרי וכן יש רדיוס שחייב להתקיים מבחינת רדיוס סיבוב.
    אנא עזרה לגבי הנושא הנ"ל מה אומר החוק ועצה לגבי מה עלי לעשות בנידון.
    תודה נראש
    מצורף שרטוט המצב

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חנייה ברחוב הולנדי

שלום, ע"פ הנתונים שהעברת אכן יש מקום לדרוש הסברים. אין לי את תקני הכבישים שכן זהו מקצועו של יועץ תחבורה (מהנדס כבישים). אני מציע לפנות במכתב רשמי למח' ההנדסה שלכם ולבקש בדיקתם האם זה חוקי. במידה והם יתחמקו, קח שעת יעוץ של מהנדס ופנה אליהם תוך צירוף חוות דעתו. אם גם זה לא יועיל- אפשר לשלוח שוב ותוך איום בנקיטת אמצעים משפטיים. אם החוק לצדך- התיקון יתבצע.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן