Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ניקוז לא חוקי וצינור ביוב לא תקני

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלי קרלה
    משתתף

שלום, יש לי שתי בעיות. הראשונה היא קידוח שביצע שכן לתוך החצר שלי לצורך ניקוז מי גשמים וניקיון. הוא עשה זאת ללא הסכמתו של זה שמכר לי את הנכס. הוא טוען שקדח לפני כעשר שנים ( בכל מקרה ללא הסכמה וללא ידיעת בעל הבית) אך הדבר לא אמין וכנראה יותר מאוחר. בכל מקרה לפני כשש שנים הדבר התגלה לבעל הנכס (שלא התגורר במקום אלא דייר שוכר) ובעל הנכס ביקש לסתום אך לא עקב לוודא שהדבר בוצע, והדבר לא בוצע. האם יש התיישנות? אם כן, ממתי? האם יש לי אפשרות פשוט לסתום? מה בידי לעשות? הבעיה השנייה היא צינור שהתקין שכן אחר בחצר בהסכמת בעל הבית שמכר לי אך התנאים להתקנת צינור לא קוימו ובעל הבית תבע לשנות כפי שסוכם וגם זה לא בוצע היות ולא עקב לוודא שבוצע. מאז מתקין הצינור נפתר והדירה נמכרה לאחר שלא רואה עצמו מחויב. בנוסף, החיבור הוא למנעול של מקלט ובהנחה שהחיבור פירטי ולא תקני, האם יכול לבקש הסרה? האם בבית משפט התקן מחייב חוקית? תודה מראש. אלי.

ארז מירב
    מנהל בפורום

שלום, לגבי הניקוז מדובר בעניין משפטי. יש לפנות אליו במכתב רשמי מעו"ד. במידה ולא יסכים לפנות לביהמ"ש שיכפה עליו לסתום את הקידוח. להצטייד בחוו"ד של יועץ ניקוז שיקבע שהניקוז לחלקתך פוגע בך.  לגבי הביוב- גם כאן- עניין משפטי. עצם החיבור למנעול המקלט תמוה ויש להצטייד בחוו"ד יועץ אינסטלציה שהחיבור אינו תקני ועלול להוות מפגע בטיחותי.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן