Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

סגירת מרפסת – הליך הוצאת היתר

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דורי חן
    משתתף

סגירת מרפסת – הליך הוצאת היתר

שלום ארז,
    אני בוחן את האפשרות של הוצאת היתר לסגירת מרפסת מקורה עם חומרים קלים (זכוכית ואלומניום).
    מבדיקה שערכתי יש מספיק אחוזי בניה נותרים, ולמיטב הבנתי מדובר בהליך היתר מקוצר.

1. האם הליך היתר מקוצר מחייב הסכמה של אחוז מסויים מהדיירים? במידה וכן, בכמה?
    ושאלת המשך, אם מראש אני סבור שלא אגיע להסכמה של X דיירים אזי לרדת מהנושא?
    2. מקריאת תשובות אחרות שלך בנושא, אם אני מבין נכון ניתן להציב במרפסת פתרונות ארעיים ולא קבועים, כי בעצם מה שמצריך את הוצאת ההיתר זה העיקרון שמדובר בפתרון קבע.
    אפשר דוגמאות לפתרונות תכנוניים שאינם מצריכים היתר ויכולים לתת מענה לסגירת מרפסת במצבים של רוחות, שמש ואבק?

תודה לכל התייחסות!
    דורי.

ארז מירב
    מנהל בפורום

סגירת מרפסת היתר בניה

שלום, 1. האם הליך היתר מקוצר מחייב הסכמה של אחוז מסויים מהדיירים? במידה וכן, בכמה? כן, ראה כאן- חתימות שכנים ושאלת המשך, אם מראש אני סבור שלא אגיע להסכמה של X דיירים אזי לרדת מהנושא?- יש שם פתרון תקרא. 2. מקריאת תשובות אחרות שלך בנושא, אם אני מבין נכון ניתן להציב במרפסת פתרונות ארעיים ולא קבועים, כי בעצם מה שמצריך את הוצאת ההיתר זה העיקרון שמדובר בפתרון קבע. אפשר דוגמאות לפתרונות תכנוניים שאינם מצריכים היתר ויכולים לתת מענה לסגירת מרפסת במצבים של רוחות, שמש ואבק? המבחן הוא לא החומר שמשמש לפתרון, אלא עצם השימוש. את זה קובע הפקח שנשלח (אם נשלח), ככה שאין "פתרון מסויים". 

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן