Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

קיר הדף

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

קיר הדף

הי
    לאחר בקשת שינויים בדירה שנמצאת בבניה( עוד לא הגיעו לקומה שלי)
    ביקשתי להוריד קיר אשר מוגדר כקיר הדף והמהנדס לא מאשר זאת
    מצורף השרטוט-בירוק מוסמנים הקירות שאני מעוניין לבטל,הקיר עם החץ האדום זהו הקיר שלא מאשרים לי להוריד.
    1. האם אפשר לקצר בכל זאת את הקיר  ולא להשאירו שלם?
    2. קראתי שניתן לרכוש דלת הדף ורסיסים ובכך לבטל את הצורך של קיר ההדף-האם נכון? אם כן מה התהליך
    תודה מראש

ארז מירב
    מנהל בפורום

ביטול קיר הדף

שלום, ראי בפרק שדן בביטול קיר הדף. שימוש בדלת הדף "מוגברת" לרסיסים:  .(עפ"י גיליון תיקון מספר 4 לת"י 4422) ניתן להימנע מקיר הדף לחלוטין בשימוש בדלת מיוחדת זו אם דלת זו תותקן במרחק של 4 מטרים לפחות מקיר חוץ שמול הדלת, או 2 מ' מקיר ניצב לדלת.  במקרה של התקנה קרובה יותר,הקיר יבוצע מבטון בעובי של 20 ס"מ לפחות לאורך הקטע שבין מישור הדלת לבין 45 מעלות ממישור זה .אגב, ע"פ מבמך ההנחיות שהוציא פ. העורף (מצ"ב) בסמכות מהנדס פ. העורף לאשר פטור מקיר הדף לדלת "מוגברת" גם אם המרחק 3 מ' בלבד מקיר חיצוני ובלבד שהקיר בעובי 20 ס"מ ועשוי בלוקים/ בטון וגודל הפתחים בו אינו עולה על 1.2 מ"ר.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

תודה רבה על המענה

תודה רבה על המענה אז לפי השרטוט שצירפתי (לפי המידות המרחק הוא יותר מ 4 מטר)האם ניתן לבטל את הקירות המסומנים בירוק ולהתקין דלת ממוגברת לרסיסים?

ליאור

ארז מירב
    מנהל בפורום

ביטול קיר הדף

כן. יש לקבל אישור מפ. העורף כדי שלא יהיו בעיות בטופס 4.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן