Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ריצוף ע"ג חול רטוב

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    amirstr
    משתתף

ריצוף ע"ג חול רטוב

שלום, 
    קנינו דירה מקבלן, ולאחר הריצוף (לפני יישום הרובה) הצטברו מי גשמים על הרצפה, 
    ממש שלוליות, אחרי שדיברתי עם הקבלן פתחנו מספר מרצפות ברחבי הבית  ובאמת החול היה רטוב.
    אני אמור לקבל את הדירה בעוד כחודשיים, ובנתיים יימשכו כמה שאפשר עם המרצפות פתוחות.
    אני חושש שאחרי שנקבל את הדירה יצוצו בעיות כמו רטיבות שמטפסת על הקירות, רובה נאכלת וכתמים שיופיעו על המרצפות (גרניט פורצלן). האם אני חושש לחינם?
    האם לדעתך יש סיכוי שהחול יתייבש בזמן זה או שאני צריך להתעקש על פירוק המרצפות והחלפת החול
    תודה רבה על ההתייחסות

גבי פייר
    משתתף

החלפת חול מתחת לריצוף

שלום אמיר, החשש שלך מוצדק. הצפה עם שלוליות בסדר גודל שכזה גורמת לשלוליות גם תחת האריחים. כך שקשה להאמין שהחול מתחת לריצוף יספיק להתייבש בתוך כחודשיים, או פחות מכך.   אין חשש לנזק לאריחי גרניט פורצלן בהנחה שהם באיכות טובה, אך כל שאר הנזקים למשקופים, קירות ובכלל- אמורים לקרות בהמשך.   הטוב ביותר הנו לבצע החלפת חול בכל השטח.    לכל הפחות יש לפתוח מספר גדול של אריחים ולהמתין על מנת לראות אם הרטיבות מתנדפת. וניתן להשתמש גם בתנורים המזרזים את תהליך הייבוש.   אך אין למלא רובה לפני שבודקים היטב שאין רטיבות כלואה במקומות שונים תחת הריצוף. כלומר- גם אם תסיר מספר מרצפות ותמתין לייבוש- עדיין יהיה צורך להסיר מספר מרצפות נוספות לאחר תקופת הייבוש על מנת לוודא שאין רטיבות מתחתם.   על כל פנים ההמלצה היא להחליף את החול הרטוב כולו.  בהצלחה, גבי פייר איטום, ליקויי בניה

גבי פייר מפרטי איטום ושיקום

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן