שיפור מיגון

 • This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #28471
  ilan
  משתתף

  שיפור מיגון

  העיריה דורשת שיפור מיגון, והשטח לחישוב תוספת הבניה נלקח משטח שאושר כחוק לפני 40 שנה. אודה לקבלת  החוק  המתאים שדורש המעיריה לא  לחשב שטחים מהעבר.       .

  #33471
  ארז מירב
  משתתף

  חובת בניית ממ"ד

  לפי תקנות פיקוד העורף, בעת תוספת בניה- יש לבנות ממ"ד רק כאשר התוספת היא מעל 12 מ"ר. בפורום פיקוד העורף ישמחו להפנות אותך למקור התקנה. אם המבנה כולו חוקי, ואתה מבקש תוספת הקטנה מ- 12 מ"ר,  והעירייה מתעקשת שתבנה ממ"ד בגין תוספת קטנה זו,  אתה יכול להתייעץ עם עו"ד המתמחה במקרקעין ע"מ למנוע זאת ממנה.


  בברכה, ארז מירב, עורך  "אדריכלות ובניה בישראל"   בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת" שירותי יעוץ: עריכת תוכן, ניהול תוכן, ניהול פרוייקטים לאתרי אינטרנט.  erez@architecture.org.il

  #33470
  sagi
  משתתף

  Re: שיפור מיגון

  לפי מה שאני מבין ממך השטח שאושר בעירייה לפני 40 שנה אינו מתאים לשטח הקיים. (לא כולל את התוספת כמובן). משתמע מכך שבמשך הזמן הזה בנו תוספות בניה ללא אישור וכיום כשאתה מגיע לעירייה לבקש אישור כחוק אתה מבקש מהעירייה ומפיקוד העורף להתעלם מאותן עבירות כביכול ולאשר רק את התוספת שלך שהיא כמובן פחות מ 12 מ"ר . ובכן מניסיוני הרב בתחום המיגון ובעיריות לא נהוג פשוט לפסוח על עבירות בניה ! לפי דעתי לא תהיה לך ברירה אלא לבנות שיפור מיגון או ממ"ד, אבל זו רק דעתי .


מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן