אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

א.נדב ידי זהב

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

עבודות גבס בכל חלל, בכל עיצוב, כיוון שמדובר באחד החומרים היותר פונקציונאליים שיש, ניתן לנצלו לצורך בנייה, עיצוב ויצירה כמעט בכל חלל ומבנה. בין התכונות והיתרונות שהופכות את הגבס למוצלח כל כך אפשר למצוא – מחיר זול יחסית, עמידות גבוהה, קל לעיבוד, פשוט להתקנה, פרקטי ואסתטי גם יחד ועוד. כך שאין זה מפליא שנעשה בו יותר ויותר שימוש, בכל חלקי הבית וגם בבתי עסק ומשרדים.

ניתן ליצור ממנו תקרות גבס, קירות גבס ומחיצות, ספריות ומזנונים, נישות גבס ומדפים, די בקלות, בלי להשקיע מאמץ רב ובעלויות לא גבוהות במיוחד. ככה שבעצם הוא עונה על לא מעט צרכים ורצונות וכל אחד יכול להתאימו להעדפות האישיות וליהנות מתוצאות טובות ויעילות.

תקרות גבס מעוצבות אין גבול לאפשרויות

תקרות הן כבר לא מה שהיה פעם, היום אפשר לעצב אותן בהמון דרכים, בין אם ההתמקדות היא בצורך פרקטי ובין אם אסתטי. בין אם אתם מעוניינים להנמיך אותה על מנת להסתיר פגמים, צנרות חשמל או מיזוג ובין אם אתם מעוניינים ליצור דקורציה מרשימה על ידי התקנת תקרה צפה. כמובן שאפשר גם לשלב גופי תאורה נסתרים או גלויים ולבחור בצורה ובאלמנטים הרצויים.

האופציות הן רבות ותלויות בעיקר בהעדפות שלכם, אך דגש מהותי נוסף, שהוזכר כבר קודם, הוא בחירת אנשי המקצוע לביצוע העבודות. כמו בכל תחום, לא כל העוסקים בו מספקים שירות באותה רמה, ואם חשוב לכם שהרמה תהיה גבוהה, שהציוד והחומרים בהם יעשה שימוש יהיו מתקדמים ואיכותיים, כדאי להקפיד ולפנות אל חברה אמינה ורצינית שמעסיקה צוות עובדים מנוסה ומקצועי.

כמו כן, גם אם אתם יודעים פחות או יותר מה אתם מחפשים וגם אם אינכם בטוחים, מומלץ להתוודע אל האפשרויות, ייתכן מאוד שיש עיצובים שאתם לא מכירים ויכולים למצוא בעיניכם חן או כאלה שמתאימים יותר לצורך שלכם מאחרים. אז כדאי לבחון ולסקור ולקבל השראה ורעיונות לקראת הבחירה.

ביצע עבודות גבס בבית או בדירה, בעסק, במשרד או במפעל, מחייבים מקצועיות ורמה גבוהה של הבנת המרחב. קבלן גבס איכותי יכול וצריך לדעת לבצע עבודות גבס גדולות כקטנות, ברמה גבוהה של ביצוע ורמה גבוהה של הבנת הצרכים של בעלי המבנה. מובן מאליו גם כי קבלני גבס צריכים לדעת לעבוד על פי תכניות ארכיטקטוניות שונות שבעלי המבנה שבו מבוצעת העבודה מביאים.

עבודות גבס מה זה אומר

החומר הזה הוא אחד החומרים המעולים שניתן להעלות על הדעת לצורך בנייה ושיפוצים כמו גם לעיצוב חללי פנים, הן גדולים והן קטנים. במבט לאחור קשה להבין כיצד נראו החיים לפני כן. ניתן להשתמש בחומר הזה הכל כך קל לעיצוב וכל כך עמיד למגוון רחב של מטרות, החל מסתם שיפוצים וכלה בשינוי מוחלט של המראה הפנימי במבנה.

 

קבלן גבס ושיפוצים

ביצוע שיפוצים בבית פירושו תיקונים שונים שמטרתם להחזיר את המצב לקדמותו ולתקן את מערכת החשמל והצנרת בבית, להחליף תריסים, חלונות ודלתות פגומים ולשנות גם את הריהוט ולעיתים קרובות את העיצוב במטבח, עבודות צבע בחדר האמבטיה ובחדרים אחרים. שימוש בחומר קל לעיבוד ואיכותי שניתן להפיק ממנו תוצאות כל כך טובות הוא אך מתבקש מאליו.

עבודת שיפוצים חייבת להימסר לאנשים המתאימים, על מנת שלא תגלו שהנזק בסיכומו של עניין רב על התועלת.

קבלני גבס ושינויים בחלל המבנה

במקרים שבעלי המבנה מזמינים לא רק שיפוצים אלא גם שינויים בחלוקה הפנימית בתוך המבנה עצמו, המקצועיות של הקבלנים נדרשת על אחת כמה וכמה. העבודה מסובכת כיון שמדובר בעבודות מדויקות מאד. הדבר נעשה מסובך עוד יותר אם יש צורך לחבר את החדרים או החללים החדשים שנוצרו למערכת החשמל והמים.

ניתן לקבל שירותי עבודות גבס בכל חלקי הארץ:

ועוד אזורי שירות נוספים.

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
054-224-7126
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
טבנקין 21, גבעתיים, 5362007

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.