אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

"הרדן הנדסה" ניהול ופיקוח פרויקטים

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 

 

הרדן הנדסה מתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים של בנייה רוויה והתחדשות העירונית, בנייה צמודה לקרקע למגורים ובנייה מסחרית. הרדן הנדסה מנוהלת על ידי שי פרנסיס וליאור ברדה. הרדן הנדסה הינה בעלת רישיון קבלן בניין ענף 100 בסיווג ג' 1.

הרקע שלנו
במהלך השנים, ניהלנו פרויקטים רבים ורחבי היקף כמנהלי פרויקטים ומנהלי צוות תכנון עבור החברות המובילות במשק. אנחנו בקיאים בכל שלבי הבניה: מהשלבים הראשונים (תב"ע, תקציב, בחירת יועצים , ניהול תכנון, מכרזים), דרך הניהול והביצוע בפועל ועד לסיום והמסירה למזמין.

החזון שלנו

לאחר שנים רבות כמנהלי פרויקטים מובילים בענף הבניה והתשתיות, החלטנו להקים את הרדן הנדסה ולשנות את פני תורת ניהול וביצוע הפרויקטים: אנו מקיימים ישיבות תכנון קבועות, שוטפות ותכופות, בהן אנו מעמיקים בכל פרטי התכנון של כל הפרויקטים שלנו ועוקבים אחר בעיות בטרם התהוותן או מיד עם הופעתן. צורת ניהול זו מוכיחה את עצמה ככלכלית וחכמה יותר, ומשפרת את המעקב התקציבי ואת העמידה בלוחות הזמנים.

 

שירותים הניהול והפיקוח שלנו

 

  • בנייה רוויה והתחדשות עירונית – מטעם היזם: שירותי ניהול ופיקוח בנייה עבור יזם הפרויקט, הכוללים בקרת איכות, תכנון משימות ולוחות זמנים, פיקוח על ביצוע הפרויקט בפועל ועוד.
  • התחדשות עירונית – מפקחים מטעם הדיירים: פיקוח מטעם הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית. כאנשי הקשר של הדיירים מול היזם והקבלן המבצע בנושאים שונים, אנו דואגים לשמור על האינטרסים שלהם לאורך כל התהליך.
  • בנייה מסחרית: ניהול ופיקוח על בנייה ושיפוץ מבנים ציבוריים, לרבות קניונים, תחנות דלק, מסעדות ועוד.
  • בנייה צמודה לקרקע למגורים: ניהול הפרויקט מטעם הלקוח מא' עד ת', לרבות הוצאת מכרזים לספקים, פיקוח על אתר הבנייה, בקרה תקציבית, עמידה בלוחות זמנים ומסירת עדכונים שוטפים.

הערכים המוספים שלנו

 

  • עבודה עם הטובים ביותר: אנו מעסיקים את טובי המהנדסים, האדריכלים, מנהלי העבודה והבטיחות לתחום השלד והגמר, המעורבים בפרויקט מראשית התכנון עד לשלב הגמר והמסירה, תוך עמידה ביעדי תקציב ולוחות זמנים, ללא התפשרות על איכות.
  • התייחסות שמובילה לאיכות: אנחנו מתמחים בביצוע פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר, תוך תשומת לב מקסימלית לכל פרט ופרט בכל הרמות והשלבים. הפרויקטים בטיפולנו זוכים להתייחסות מקיפה, מדוקדקת ועניינית – עד לקבלת התוצאה הסופית המבוקשת.
    מערכת היחסים עם הלקוחות: הלקוחות שלנו בוחרים בנו כיון שהם סומכים עלינו. כאנשי מקצוע, מטרתנו היא להחזיר להם על האמון בנו. אנו מנהלים את תהליך הבנייה מול לקוחותינו באופן ענייני, נעים ושקוף, מבלי לשכוח ולו לרגע את המחויבות שלנו להגשמת חלומותיהם.

 

מספר טלפון: 
0522564111
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
http://www.hardan.co.il

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.