אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

admonipro.co.il

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

admonipro.co.il

 

מוסדות ועסקים שונים מחפשים במרץ אחר חברות ניקיון מקצועיות ואמינות. במהלך החיפושים עולים המון שמות מוכרים כמו אדמוני (admonipro.co.il) ועוד. עם מבחר כל כך גדול של חברות ניקיון הבחירה הופכת לקשה מאוד ולפעמים כמעט בלתי אפשרית. במאמר הבא אנחנו נבין למה בכלל אנחנו צריכים חברות ניקיון, כיצד לבחור אותן ומה לעשות לאחר שחותמים על החוזה.

אז למה בכלל צריך חברות ניקיון?

מאז ומתמיד לבני אדם יש זיקה לסדר. נכון שישנם מחקרים שמוכיחים שהעובדים היצירתיים ביותר הם העובדים שיש להם בלאגן על השולחן אך גם הבלאגן שלהם מסודר בצורה מסוימת שמתאימה להם. המראה החיצוני ורמת הניקיון של בני אדם או מוסדות ומבנים משאירים רושם ראשוני עמוק אצל בני אדם אחרים, רושם שמאוד קשה לשנות. לכן, עסק או משרד שרוצים להצליח חייבים לייצר לעצמם תדמית חיובית על מנת להתקדם, למשוך יותר לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים.

בנוסף לכך, מבנה נקי ומסודר מהווה חלל עבודה נעים עבור העובדים. העובדים נהנים להימצא במקום העבודה ולכן גם איכות השירות שהם מספקים ללקוחות עולה. חברות ניקיון יכולות לספק לכם שירותי ניקיון מקצועיים ולהגיע לפינות שאתם לא בהכרח תצליחו להגיע אליהם.

כמו כן, הן משאירות לכם יותר זמן להתעסק בצרכים של העסק ולא בניקיון. מהסיבות שהוסכרו לעיל חברות הניקיון הן חלק בלתי נפרד מכל עסק או משרד שרוצה להצליח.

 

כיצד בוחרים חברות ניקיון

כאשר מחפשים חברות ניקיון יש כמה פרמטרים שמאוד חשוב לשים אליהם. הפרמטרים העיקריים הם ניסיון החברה בתחום שלכם, זמני הניקיון שלה, כלי הניקיון שלה ואיכות העובדים שלה.

ניסיון החברה בתחום שלכם- חברות ניקיון שונות מתמחות במתן שירותים שונים. ישנן חברות המתמחות במתן שירותים למשרדים, יש כאלו שמנקות מפעלים ויש כאלו שמנקות בתים פרטיים. וודאו שהחברה מנוסה ומתמחה בתחום שלכם.

זמני הניקיון של החברה- בחרו חברת ניקיון שמנקה בזמנים הנוחים לכם מבלי להפריע לפעילות השוטפת בעסק או במשרד.

כלי הניקיון- ניקיון איכותי יכול להיעשות אך ורק עם כלי ניקיון איכותיים. לכן שימו לב שהחברה משתמשת בכלי ניקיון וחומרי ניקיון ברמה גבוהה.

איכות העובדים- וודאו שהעובדים הם אנשים איכותיים ללא עבר פלילי. מעבר לכך שימו לב שהם אחראים, חרוצים ומסורים.

 

מה עושים כאשר חותמים על חוזה?

לאחר שאתם חותמים על חוזה פקחו על עובדי הניקיון בחודשים הראשונים. וודאו להשאיר בחוזה פתח יציאה מהעסקה במידה וגילתם ליקויים בשירותי הניקיון. לאחר החודשים הראשונים ערכו ביקורות פתע פעם בתקופה.

 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/