אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

חדרי ילדים | חדרי נוער | ארונות הזזה | בן איתי - BEN ITAY

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 

בן איתי ארונות הזזה לכל המשפחה, רהיטי ילדים ונוער

חברת “בן איתי חדרי ילדים ונוער” הוקם ע”י משפחת לוי בשנת 1986. כשנולד הבן איתי זה היה התחלה להגשמת חלום שנרקם במשך כ-30 שנה, מאז שהיה ישראל לוי בן 13 החל את דרכו בענף הריהוט. מנגריה קטנה וצנועה ברחוב החרושת בבת-ים המתופעלת ע”י 3 עובדים בלבד, הפכה חברת “בן איתי” למפעל לייצור חדרי ילדים ונוער מהגדולים והמשוכללים בארץ.

 

בן איתי מייצרת ומשווקת מעל 25 שנה ארונות והיא מתמחה בתחום ארונות הזזה. תרשו לעצמכם ארון הזזה של בן איתי מתוך קולקצייה ייחודית ומרשימה.

 

מה לבחור – ארון הזזה או ארון נפתח?

אחת השאלות הגדולות ביותר שרבים מאיתנו שואלים את עצמם לפני שהם באים לרכוש ארון, הוא איזה ארון לבחור, האם ארון הזזה או ארון נפתח. אז מה ההבדל ביניהם? כיצד נוכל להכריע ביניהם? לפניכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה עבורכם.

 

העדפה אישית

הטעם האישי הוא לרוב הגורם המכריע כאשר אנחנו מתלבטים בין שני סוגי הארונות – הזזה או נפתח. חלקנו אוהבים את הצורה המסורתית של פתיחה וסגירה של הארון ונהנים מהנוכחות שלו בחלל, אחרים, יעדיפו דווקא ארון שמשתלב עם הקיר, ועל כן הנטייה תהייה בבחירה של ארון הזזה.

 

שימוש ופונקציונאליות

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם באים לבחור ארון הזזה או ארון נפתח הוא מה השימוש של הארון, מה אתם רוצים לאחסן בו והיכן הוא צריך להיות ממוקם. כאשר מדובר על ארונות קטנים, לרוב, ההמלצה היא לבחור בארון נפתח, וזאת מאחר וארונות הזזה נראים טוב יותר מבחינת העיצוב כאשר הדלתות הן גדולות ורחבות. ארון נפתח יוכל להיות נוח יותר בחדרי ילדים לדוגמה, בהם אנחנו רוצים ליצור נגישות נוחה גם לילד בפתיחה ובסגירה של הארון.

 

דירה שכורה או בבעלות

מרכיב נוסף אליו יש לתת את הדעת כאשר באים להחליט בין אם ארון הזזה או ארון נפתח הוא הבעלות על הנכס. בעוד ארון הזזה יהיה מקובע אל הקיר, הרי שארון נפתח אינו חייב להיות מקובע והוא יהיה קל יותר לפירוק והעברה אל דירה חדשה בעת המעבר. לכן, לרוב, ארונות הזזה יתאימו יותר למי שהנכס בבעלותו, והוא יודע שאין בכוונתו לעבור דירה בשנים הקרובות.

 

חלל החדר

חשוב לקחת בחשבון את גודל החדר. במידה ומדובר בחדר קטן, ייתכן ויהיה לכם עדיף לבחור בארון הזזה, מאחר והוא לא מפריע לריהוט האחר או לשטח העמידה בחלל בעת פתיחה וסגירה. ארון נפתח עלול ליצור בעיה במיקום הרהיטים האחרים בחלל. לכן, בחדרים קטנים במיוחד, ארון הזזה בהחלט יהיה עדיף יותר.
 

צוות בן – איתי מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב ומעוצב של ארונות הזזה וארונות נפתחים, בהתאם לצרכים שלכם ולהעדפות העיצוב שלכם.

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
03-9617782
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.