אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

אלסק מערכות

גירסה להדפסהSend by email

אלסק מערכות אבטחה © 2016 גאה להוביל את ענף המיגון והאבטחה לבית ולעסק בישראל. שאיפתנו היא להקדים את השוק, להיות תמיד צעד אחד קדימה ולהעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי והמתקדם ביותר טכנולוגית שניתן. שירותינו כוללים יעוץ בשלב תכנון תשתיות האבטחה, החשמל ומערכות גילוי אש, ליווי פרויקטים, שיווק מוצרי אבטחה מהמתקדמים בענף והתקנת מערכות אבטחה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי כאחד.

בין היתר, ניתן למצוא אצלנו מוצרים ושירותים כגון:
מצלמות אבטחה לעסק קטן בינוני או גדול, התקנת מצלמות אבטחה לבית ומבנים ציבוריים, מערכות מצלמות אבטחה לבית כמו גם מצלמות אבטחה לעסקים ועוד.

במהלך שנות פעילותינו בתחום, נתקלנו במקרים רבים של חוסר שביעות רצון לקוחות שנבעה כתוצאה מחוסר הבנה וחוסר ידע בתחום שהיו מסייעים ללקוח בבחירה צרכנית נבונה יותר וביצוע רכישה שתענה על דרישותיו.

אתר זה מספק לך, הצרכן, מידע חינוי אודות ענף האבטחה, לרבות סוגי מערכות תיעוד והקלטה מומלצים, סוגי מצלמות מתקדמים, מערכות גילוי אש – הכל על מנת לסייע לך לבצע סקירת שוק אחראית לבחירה צרכנית נבונה.

'אלסק' מקבוצת 'פז סיסטמס' הוקמה במטרה לספק ללקוחותיה את המערכות המתקדמות והחדשניות בעולם יחד עם שירות מהודר ומקצועי עם מיטב המומחים בתחומים השונים.

צוות 'אלסק' מאמין, כי לא קיים מוצר איכותי, ללא שירות מקצועי.

אנו עוסקים במגוון רחב ביותר של תחומים, בהם תחום אבטחה אלקטרונית, מערכות אזעקה,מצלמות אבטחה, בתים חכמים, רשתות ומיחשוב מתקדם, בקרות כניסה למיניהן, מערכות כריזה, חשמל ועוד.
 

בכל תחומי עיסוקנו, אנו מקפידים לבדוק, להעמיק ולנתח את המוצרים השונים של החברות השונות, הרבה לפני שאנו מספקים אותם לקהל לקוחותינו, על מנת לדעת בבטחון מלא, כי המוצרים, כמו גם החברות, אכן האמינים, האיכותיים והיציבים ברמה הגבוהה ביותר.

צוות המומחים שלנו, בעל ידע רב ועתיר נסיון, כל אחד בתחומו, לא רק בבחינת ידע מקצועי לשמו, אלא גם בבחינת תודעת שירות ותמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

'אלסק' מספקת לכל קהל לקוחותיה, תמיכה מלאה מרחוק בחינם.

השקפת עולמנו היא, כי כל לקוח באשר יהיה, הוא אתגר מלהיב בפני עצמו וממילא נשקיע את כל המאמצים, לספק ללקוח את המוצר, השירות, והפתרון המדויק והנכון לו.

נשמח לעמוד לשירותכם.

בכל שאלה, פנה אלינו במספר: 0723924594

כל הזכויות שמורות © 2016 אלסק מערכות.

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
0723924594
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
info@alsec.co.il

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.