אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

cleanton-management.co.ilניהול בניינים

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 
תחומי עיסוק: 

cleanton-management.co.ilניהול בניינים

 

נמאס לכם מהשיטה הישנה והלא יעילה של ועד בית? חברות ניהול מבנים כמו http://cleanton-management.co.il/ניהול בניינים הם הפתרון המושלם עבור כל מי שמחפש שירותי ניהול ואחזקה מהירים ויעילים. אם אתם מתלבטים אם כדאי לכם לקחת חברה חיצונית לניהול הבניין שאתם גרים בו הנה כמה סיבות שיעזרו לכם בהתלבטות.

 

ניהול יעיל ומהיר

בשיטת ועד הבית המסורתית השכנים בוחרים ועד בית ואת ראש ועד הבית. בדרך כלל פשוט בוחרים בשכנים שמכירים אישית או בשכנים שעושים הכי הרבה רעש. פעמים רבות, האנשים שנבחרים לא באמת מתאימים לתפקידי ניהול מה שהופך את כל התהליך למסורבל ולא אחיד.

כאשר חברה חיצונית מטפלת בבניין שלכם, הכספים נאספים בצורהה רבה יותר יעילה כי הם פשוט עוברים לחברה בהעברה בנקאית והחברה מוכשרת לטפל בכל בעיה בצורה מהירה ויעילה.

 

מומחיות החברה

חברות לניהול מבנים משרתות עשרות ואף מאות לקוחות. ולכן, הן מכירות כמעט כל בעיה שעשויה לצוץ. אתם בחיים לא תתפסו חברה לניהול מבנים לא מוכנה. כל בעיה שתהיה חברת האחזקה תדע לטפל בה בצורה הכי יעילה, איכותית, מהירה וזולה.

 

תחושת ביטחון ושלווה

כאשר שכנים אחרים מנהלים את הבניין אתם לא יכולים להיות רגועים. תמיד יש חששות שהן יעדיפו לעשות עבודות בבניין שיותר מטיבות עם הצד והאינטרסים שלהם. בנוסף לכך, בגלל שהניהול שלהם לא כל כך יעיל ולוקח זמן רב לכל עבודה להתבצע לא כל כך נעים לגור בבניין. כאשר חברה חיצונית מנהלת עבורכם את הבניין אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה פועלת באוביקטיביות ועושה את המירב כדי שתמשיכו להיות לקוחות שלה.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.