אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

בדיקת מבנים

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
דירה
מספר מפלסים: 
שתי קומות או יותר
חד' שינה: 
5
שטח הבית במ"ר: 
200.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

לא פעם, אנו שומעים על בדיקת מבנים שנערכה באמצעות מהנדס בניין, אשר גילה המון ליקויים בבניין מגורים שלכאורה נראה יוקרתי אך הליקויים שגילה בו היו חמורים. על מנת למנוע מצבים אלה, מומלץ לבצע בדיקת מבנה, לפני הרכישה של הדירה או הנכס, כך שתוכלו לדעת מבעוד מועד, אם אתם נכנסים לצרה לפני שרכשתם נכס שעולה המון כסף. הבדיקה עצמה, כעוללת איתור נזילות, בדיקת איטום, חריגות בנייה, השוואת תכנית הבנייה עם הבניה בפועל, ליקויים בשלד המבנה, בקירות, סדקים, מערכת אינסטלציה נוזלת שגרמה נזק רב למבנה ועוד.

 

המצב בארץ הינו די עגום, היות וקבלנים אינם מקפידים על חוקי הבנייה, כך שכבר קרו אסונות רבים , הן בבנייני מגורים והן בבתים הפרטיים ואפילו במהנים ציבוריים. תוכלו לקבל עצות יעילות ממהנדס הבנייה, אשר יבצע עבורכם דו"ח מדויק ותתפלאו לדעת שכמעט ואין מבנה בארץ שלא התגלו בו ליקויי בניה, חלקם חמורים פחות וחלקם יותר.

 

מה עושים כאשר מגלים ליקויי בנייה?

 

ראשית, יש לכתוב מכתב לקבלן ולהודיע לו על ליקויי הבנייה כאשר צילמתם את הדו"ח והוספתם אותו למכתב. במידה ויש להגיע לדיון משפטי, המכתב יהווה הוכחה כי התרעתם את הקבלן על הליקויים שהתגלו במבנה וביקשתם שיתקן את הליקויים עבורכם. ההמלצה הטובה ביותר היא, לא לחכות עד תום שנת הבדק, אם ישנם ליקוי בנייה שאפשר וצריך לתקן אותם כבר בגילויים, לא קיימת סיבה שלא תהיה לכם איכות חיים במקום מגוריכם לאחר שהשקעתם בו את רוב כספיכם ואפילו התחייבתם במשכנתא מהבנק.

 

אל תבחרו את המחיר הזול של בדיקת מבנה

 

למרות שכולנו בעד צרכנות נבונה, כאשר מדובר על בדיקת המבנה שבו עליכם לגור, אסור לחסוך. בדיקה זו הינה חשובה מאין כמוה ויש למצוא מהנדס בניה בכיר שבבעלותו משרד או חברה לבדק בית שיש לו שם ומוניטין של שנים. יש לבדוק את רישיון מהנדס הבנייה ולוודא כי שמו מופיע ברשם המהנדסים. מהנדס בכיר מומחה, יתגאה להציג בפניכם את כל התעודות שברשותו . מהנדס מומחה למבנים, יגיע עם הציוד הדרוש והמשוכלל ועם צוות מקצועי כך שיבדוק את המבנה מהיסוד ועד לטפחות.

 

סוף רכישה בבדיקה תחילה

בגלל הנתונים המדאיגים של מבנים רבים בישראל, תוכלו למנוע רכישה לא מוצלחת של נכס, באמצעות בדיקה מקדימה של בדיקת המבנה. התוצאות של בדיקה זו תהיינה מכריעות, כך שלא תסמכו על המזל או על הגורל, היות ובמקרים רבים, מבנה שנראה חדש, עשי להיות רעוע ולגרום לכם לסכנת חיים. 

כל המידע על בדיקת מבנים באתר https://saga-bedek.co.il

שם משרד האדריכלים: 
סאגה

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס