אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

חברת בדק בית

גירסה להדפסהSend by email
סוג הבית: 
בית פרטי בודד
מספר מפלסים: 
קומה אחת בלבד
חד' שינה: 
1
שטח הבית במ"ר: 
200.00
תיאור חופשי של תכנית זו: 

 

אף אחד אינו מעוניין לקנות חתול בשק, אם אתם רוכשים רכב, תמיד תבדקו אותו במכון מיוחד לבדיקת רכבים לפני קנייה. כך גם ברכישת נכס. אין לרכוש נכס לפני שביצעתם בדיקה באמצעות חברת בדק בית מוסמכת ובעלת וותק של שנים רבות. מי שמחזיק בחברות אלה, הם מהנדסי בניין אשר זה תחומם. למהנדסים יש צוות מיומן מכשור משוכלל לגילוי נזילות ומכשור מיוחד לבדיקה של המבנה עצמו על כל חלקיו. ישנם מקרים שלאחר קבלת הדו"ח ממהנדס הבניין, תוכלו להינצל כי תיקוני הנכס ה כה יקרים שכבר עדיף לוותר על הרעיון הלא מוצלח ולעבור לנכס הבא.

 

ניתן למצוא ליקויי בניה שה ברי תיקון, אך יש כאלה שלא ניתן לתקן וחבל להיכנס לסרט רע. באמצעות הדו"ח שיבצע מהנדס הבניין, תוכלו לקבל הסבר וחוות דעת הכי מקצועית ממי שמומחה בכל הקשור לבניה ולחוקיה שהוא מהנדס הבניין שמבצע את הבדיקה שהיא הבדיקה החשובה ביותר בטרם תרכשו נכס.

 

חושבים לרכוש נכס מיד שנייה?

 

אם חשתם לרכוש נכס מיד שנייה, על כמה וכמה יש לבצע בדיקה חשובה כמו בדק בית. אם מצאתם כמה ליקויים שניתן לתקן, תוכלו להגיש את הדו"ח לבעל הנכס, כך שניתן יהיה להוריד את עלות התיקונים ממחיר הרכישה. גם מבחינת בעלי מקצוע מובילים שיתקנו ליקויי בנייה שיש למצוא בעלי מקצוע איכותיים, תוכלו לקבל המלצות ממהנדס בניין שבבעלותו חברת בדק בית. יש לציין כי עד שלא בוצעה בדיקת בדק בית, לא ניתן יהיה לדעת מה הליקויים ומה תהיה עלותן.

 

על מנת למצוא חברת בדק בי אמינה ובעלת וותק וניסיון רב, כדאי כי תבקשו מעו"ד שלכם, אשר נמצא בקשר עם חברת בדק בית שלבטח עובד מולה שנים. כל עו"ד מקרקעין ימליץ לכם על בדיקת בדק בית ואף יעמוד על זכותכם המליאה לביצוע הבדיקה עןוד בטרם תתקדמו עם חוזה הרכישה.

 

עד שלא תבצעו בדיקת בדק בית לא תדעו אם הנכס מתאים לכם

 

ייתכן והתלהבתם מנכס והוא נראה לכם שיא השלמות, אך מסתבר שישנם דברים חמורים שמסתתרים מאחורי נכס זה. על מנת לדעת אם אכן הנכס מתאים לכם, תוכלו בוודות להבין רק לאחר בדק בית של חברה אמינה ומוכרת בבעלות מהנדס בניין בכיר. כדאי לא לחסוך בבדיקה זו שהיא כה חשובה, על מנת שלא תתחילו בבזבוז כספים וזמן שיעלה לכם ביוקר בסופו של דבר. בקשו לבצע את הבדיקה בהקדם, כך שיהיה לכם טווח זמן לדעת מה הצעד הבא שלכם.

 

אהבתם את הכתוב? זקוקים למידע נוסף?  בקרו באתר https://saga-bedek.co.il

 

שם משרד האדריכלים: 
סאגה
אתר האינטרנט: 

צור קשר עם העסק

שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

בונדקס