אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

ניסור בטון וקידוח ש ר

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 

ניסור בטון ש.ר. ניסור בטון מקצועי עם ניסיון ומיומנות שנרכשה במשך מעל 25 שנות פעילות. חברת ניסור בטון וקידוח מקצועי בבטון בכל קוטר או עומק אפשרי מבחינה טכנית. ניסור בטון עם מסור יהלום עגול עד קוטר של מטר ומעט יותר. מסור הבטון נע על גבי מסילת ברזל, אשר אותה מקבעים בחוזקה את האלמנט הסמוך כגון רצפת בטון או קיר בטון קיים

ניסור בטון - תנועת המסור הסיבובי יוצרת חיכוך בנקודת המפגש של המסור עם הבטון. חשוב לדעת כי היהלומים התעשייתיים הנמצאים על גבי שיני המסור מסירים את שבבי הבטון מהאלמנט. בעת ביצוע ניסור בטון נוצר חום מאוד גבוה ומונעים התחממות של המסור ושל הבטון על ידי מים זורמים מצינור או ציוד השקיה אחר אפשרי.

ניסור בטון ביהלום - כאמור ישנה אפשרות של ניסור בטון עם מסור עגול הסובב על ציר ונע או על גבי המסילה או שהוא מסור ניסור בטון נייד הנע עם עגלה יעודית משלו, על ידי מפעיל אשר מנסר רצפת בטון או כביש וכדומה. בנוסף ישנה טכניקה של ניסור בטון לגדלים ומבנים בעלי רוחב ועומק גדול הרבה יותר. מדובר בניסור בטון עם מכונת שרשרת לניסור. הסרשרת או הכבל שזור לכל אורכו ביהלומים קטנים קשיחים. והכבל נע על מסילות וגלגלים בקטרים שונים במהירות עצומה. בעת התנועה הכבל יוצר מגע עם הבטון החשוף כמו קורות בטון רחבות או קיר ממש רחב מעל 50 סמ, והחיכוך המהיר של הכבל יהלום בעצם מנסר את הבטון שבו הוא פוגש.

גם כאן נוצר לא מעט אבק מהבטון המפורר אולם - הצינון  בעזרת המים מקרר אמנם את הבטון ואת השרשרת. בנוסף הקירור של המים הזורמים מונע מהאבק להתפזר על ידי הפיכתו למעיןם עיסת הפסולת בטון כמו בוץ סמיך.

מחיר ניסור בטון - אם בעבר היו נסמכים על פי מדידת עין ושיערוך לא מדוייק לקביעת מחיר ניסור בטון, היום הדברים שונים בתכלית. מחיר ועלות ניסור בטון נקבע בעצם לפי שטח הניסור המבוקש. ציוד נוסף נידרש ויכולת גישנ טכנית, צורך בפינוי פסולת, שימוש במיכון הנדסי כמו מנוף הרמה, משאית לפינוי פסולת וכדומה... בתחילה מודדים ומחשבים את רוחב הקיר ואת אורכו. כשמקבלים את שטח הניסור ( החתך) מחשבים עלות ומוסיפים גם מחיר של פינוי פסולת ומשלוח עם משאית למיקום הטמנה מורשה. מיקום הטמנה מורשה של פסולת ביניין מצוי כמעט בכל איזור בארץ. תפון מרכז ודרום. המחיר שגובים עבור ההטמה מחושב מן הסתם לפי גודל הפסולת בעצם.

ניסור בטון מקצועי - לא פעם אנו נתקלים במקרים של ניסור שבוצע על ידי שיפוצניק, או חובבן מתחיל ולא מקצועי. ייתכן שהשיפוצניק הלא מקצועי רכש או הצליח להשיג מסור בטון כזה או אחר. והאמת קל מאוד לרכוש מסור בטון - וזה מדאיג מאוד שחסרי ניסיון עושים זאת ומנסים לנסר בטון באופן לא מקצועי עד כדי גרימת נזק למבנה הנותר. פעם אחת גם מצאנו לקוח חסר אונים שהראה לנו כיצד בחור שיפצניק לא רשום אפילו, ניסר חלק מקורת בטון של המרתף, בטעות כבמובן. הלקוח נאלץ לבצע אחרי כן חיזוקים ובניית תומכות שעלו לו עשרות אלפי שח. כי לא הייתה לו ברירה. לכן אטנו חוזרים ואומרים : היזהרו ממנסרי בטון שיפוצניקים חאפרים שיציעו לכם שירות ניסור בטון ומן הסתם עלולים לגרום נזק בסיכויי מאוד גבוה.

ניסור בטון וקידוח - לפעמים לאור דרישה של לקוח או בגלל תנאי שטח צריך לבצע מספר קדחים. כל זאת עוד לפני שהתחלנו לנסר ולבצע חיתוך בטון בקרי או ברצפה או במשטח בטון אחר. את הקדחים קודחים בפינות הקיצון של  כל מקטע לניסור, כך מונעים גלישה ופלישה של המסור אל שאר משטח הבטון. אחרי כן חותכים ומנסרים את הבטון עם המסור העגול שנע על גבי אותה מסילה שהתקנו קודם. בסיום מתקבל פתח בבטון אשר הקצוות שלו הם מעוגלים. לעוד מידע, שאלות ופניות פנו אלינו באתר שלנו : https://www.nisur.net/ . ניתן לקבל ייעוץ של מומחה ניסור בטון בעל ניסיון רב שנים וייעוץ מקצועי.

 

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
035288411
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
הבנאי 7, חולון

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.