אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

האם למתווך מותר לתת שומה

נותני חסויות לאתר:

2 posts / 0 new
התגובה האחרונה
jordan23
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 11 שנים 2 חודשים
הצטרפ/ה: 25/12/2008 - 18:42
האם למתווך מותר לתת שומה
גירסה להדפסהSend by email

האם למתווך (שאינו שמאי) מותר לתת הערכת גובה שכירות לנכס?

עורך דין יעקב צ...
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 4 שנים 9 חודשים
הצטרפ/ה: 06/09/2006 - 17:58
Re: האם למתווך מותר לתת שומה

שלום
סע' 13 לחוק שמאי מקרקעין קובע כדלקמן:

.*     (א) לא יעסוק אדם בשומת מקרקעין דרך שירות לכל בשכר, אלא אם כן הוא שמאי מקרקעין.
           (ב) העוסק בשומת מקרקעין בניגוד להוראות סעיף קטן (א), דינו - קנס כאמור בסעיף קטן 61(א)(4) לחוק העונשין, תשל"ז-1977 (להלן - חוק העונשין).
           (ג) המתחזה לשמאי מקרקעין או המשתמש בתואר שמאי מקרקעין או בכינוי דומה העשוי ליצור רושם שהוא שמאי מקרקעין, והוא אינו שמאי מקרקעין, דינו - מאסר שנה או קנס כאמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין.

בברכה,

יעקב צפריר, עו"ד ושמאי מקרקעין

 

 

 

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/