אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

הומטר - בדק בית וביקורת מבנים

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 

תאגיד הבידוק של ישראל

חברת הומטר הינה חברה תחת תאגיד EMD תאגיד הבידוק של ישראל. חברתנו מתמחה בבדק בית, ביקורת מבנים, איתור נזילות, פיקוח וייעוץ למגזר העסקי, הממשלתי והפרטי. לחץ כאן למידע נוסף אודות שירותינו לחץ בקישורים הבאים: בדק בית, ביקורת מבנים, איתור ליקויי בניה ואיתור נזילות

אודות החברה ניתן לקרוא ברחבי האינטרנט ואף מהמלצות של רשויות ולקוחות שונים. אנו עובדים בצורה אוביקטיבית ובלתי מתפשרת כלפי לקוחותינו והדבר מהווה בסיס להמלצות הנרחבות אשר אנו מקבלים.

היעד שלנו למול הצורך בענף

החברה הוקמה מתוך הצורך בענף להביא את המקצועיות אשר עד לא מזמן רק רשויות, מפעלים ומוסדות יכלו לקבל אל הלקוח הפרטי והעסקי. חלק מהמקצועיות המדובר הינה שימוש באמצעים מתקדמים, עמידה וסטנדרטים קבועים ואף אוביקטיביות אשר נדרשת לעמוד למבחן בשעת הצורך.

המטרה שלנו היא לסייע ללקוחותינו לשמור על זכויותיהם, לשמור על בטיחות המבנים וכן, להיות מובילים בשירות ומקצועיות ללמול מתחרינו בענף.

ניסיון של שנים הוא זה שעושה את ההבדל

לעובדי החברה ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום הבנייה והנישות השונות הקיימות בו, ולכן אנו מכירים עמוקות גם טכניקות בנייה שונות, משתנים המשפיעים על איכות הבנייה ועוד. אנחנו לא "אויבי הקבלנים", נהפוך הוא. אנחנו משרתים גם קבלנים ובאופן יום יומי.

מחירים נוחים ומותאמים והוגנים

בהתאם לערך האמינות שאנו דוגלים בו, איננו מחפשים "לבלבל" את לקוחותינו ולדרוש מהם מחירים שאינם הוגנים. אנחנו לא מתמחרים את עבודתינו לפי הסכומים בדוחות או כל רעיון יצירתי של נותני שירות מסויימים בענף. אנחנו נותנים שירות במחיר  קבוע מראש.

פנו אלינו להומטר, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר!

בשוק הישראלי הפנייה לחברת בדק בית וביקורת מבנים היא הכרחית לכן יש לבצע בדק בית לדירה חדשה מבקבלן או בדק בית לדירה יד שניה בצורה הטובה ביותר עם החברה המקצועית ביותר. חברת בידוק אנו ממליצים, עדיף לגלות את הליקויים הקיימים כמה שיותר מוקדם, מאשר לחכות להופעתם וחלילה להסתכן בהחמרה שלהם.

אז אם חיפשתם חברת בדק, איתור ליקויים, פיקוח או ביקורת מבנים אמינה ומקצועית, הגעתם למקום הנכון!

צרו קשר או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

התכתבו איתנו בווטאסטפ

טלפון ארצי: 03-6777-980

פקס ארצי: 073-233-88-20

דואר אלקטרוני: Service@Hometer.co.il

 

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
03-6777980
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.