אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

יחידת דיור במרתף

נותני חסויות לאתר:

2 posts / 0 new
התגובה האחרונה
עמית רוזה
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 6 חודשים שבוע אחד
הצטרפ/ה: 27/12/2019 - 07:55
יחידת דיור במרתף

שלום רב,
יש לי בית קרקע עם מרחף
יש לי 2 שאלות :
1. האם אני יכול להשתמש במרתף ביחידת דיור מניעה? ואם כן, מה הכללים והתקנות לכך?
ראיתי באתר שלכם שמרתף מוגדר לאחסון ולא למגורים
2. האם אני יכול להשתמש ביחידת דיור לטובת ההורים שלי שמגיעים בסופי שבוע , כיחידה לא מניבה? האם החוקים לזה שונים מסעיף 1?

תודה

ראובן כהן שמאי ...
התמונה של ראובן כהן שמאי מקרקעין ורכוש
לא מחובר
נצפה לאחרונה: לפני 4 חודשים 2 שבועות
הצטרפ/ה: 15/05/2016 - 15:30
מרתף

צריך לבדוק מה זכויות הבניה שחלות על הנכס שלך. 

זה מאוד משתנה בין עיר לעיר ושכונה לשכונה. 

יש ערים שמאפשרות לפצל את המחסן ליחידה נפרדת ויש שלא. 

בברכה,
ראובן כהן,
שמאי מקרקעין ורכוש, כלכלן
ראובן כהן | ניהול נכסים

 

 
 

מודעת גוגל

.


אינדקס

חדש!
אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

 

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).

2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק. 

3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.

החסות לאתר באדיבות:

/