אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

mashkanta.org.il - משכנתא.אורג.אייאל

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 
תחומי עיסוק: 

אתר משכנתא.אורג.אייאל הוא אתר על משכנתאות, הלוואות, מדדים, ריביות ועוד מדריכים פיננסים מאוד מועילים לציבור הישראלי.
האתר בא לתת ייעוץ משכנתאות, ייעוץ הלוואות, ייעוץ מימון, ייעוץ כלכלת המשפחה לאזרחים בארץ ישראל.
יש לנו את הידע והניסיון לתת לכם משכנתאות בתנאים הכי טובים מבחינת התמהילים ודרכי פעולה של עשיית המשכנתא עצמה שתחסוך הרבה כסף ודאגות נפשיות. אנחנו עובדים עם היועצים הכי טובים בתעשייה שיודעים את עולם המשכנתאות והמימון באופן הרמטי. אנחנו נספק לכם מחיר יועץ משכנתא הכי נכון ומתאם בשבילכם.

האם אתה משלם עבור המשכנתא שלך יותר ממה שאתה אמור להיות? אם אתה כמו הרבה רוכשי בתים ראשונים אחרים, סביר להניח שאתה כן. ופתרון הבעיה יכול להיות פשוט כמו בחירת סוג הלוואה חדש.ככל ששכר הדירה טיפס בפריסה ארצית, שיעורי המשכנתא צנחו. שיעורי המשכנתא בריבית קבועה ל 30 שנה הם הנמוכים ביותר שהיו זה שלוש שנים לפחות; ושיעורי המשכנתא במשתנה כל 5 ופריים ממוצעים נמוכים עוד יותר.

עבור קונים רבים, לעומת זאת, המשכנתא בריבית קבועה לא צמודה בזמן 30 שנה היא בחירה בזבזנית. ישנן אפשרויות הגיוניות יותר, "פחות יקרות" למימון בית חדש. משכנתא בריבית מתכווננת, למשל, יכולה להיות בחירה מתאימה יותר לקונה בפעם הראשונה; וכן, עבור קונה שמתכוון לעבור או לבצע מימון ביתי מחדש מחדש בתוך 10 השנים הבאות.מסלול זה מציע שיעורי משכנתא נמוכים יותר מאשר הלוואה בריבית קבועה ולפעמים החיסכון משמעותי. בעל הבית האופייני עובר כל 7 שנים. אם אתה יודע שאתה הולך לעבור, אז למה לשלם תוספת עבור הלוואה ל -30 שנה?

אז במקום להתלבט על איזה מסלולים לקחת ואיזה סוג משכנתא לקחת אז או שתשתמש במחשבון משכנתא מסלולים מקצועי ותבנה בצורה נכונה את המשכנתא שלך או שתשתמש בשירות ייעוץ משכנתאות שלנו שיחסוך לך זמן וכסף.

שיעורי הריבית היו בשפל או בסמוך לשפל במשך שנים. מימון מתחת ל -3% זמין כעת לבעלי אשראי סולידי, מעט חובות ועתודות מזומנים תקינות. המחירים מעולם לא היו נמוכים כל כך הרבה זמן. תשלומי מקדמה נמוכים מקלים על הרכישה. תוכניות הלוואות נגישות זמינות כמעט לכל רוכשי הדירות. 
כשאתה קונה בשוק שערכי הבית עולים, אתה צובר הון מהיר יותר. אתה גם נמנע מלשלם יותר עבור אותו בית אם אתה קונה שנה מעכשיו.
ישנן אפשרויות חדשות לקניית בתים בשווקים סבירים. מחירים עולים פירושם שקונים עשויים לרצות לשקול לקנות באזורי הזדמנויות נבחרים, נכסים בעלות נמוכה יותר שעשויים ליהנות מפיתוח.

אל תחכו למחר כי הכל יכול להשתנות קבלו ייעוץ מקצועי.

אתר ראשי: mashkanta.org.il

 

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
0527306191
שאלת אבטחה:
האתגר הבא נועד לוודא שהפנייה שלך אמיתית, כדי למנוע משלוח דואר זבל לבעל העסק.

מודעת גוגל

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.