אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

אינסטלטור 24 שעות 7 ימים בשבוע

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

אינסטלטור 24 שעות זמינות מיידית

אנשים ובעלי בתים נזקקים מדי פעם לשירותי תיקונים דחופים. אינסטלטור 24 שעות הוא בעל  מקצוע שמבצע תיקונים מהירים לתקלות שונות שגורמות לנזילות או לסתימות במערכות האינסטלציה. הוא זמין טלפונית לאורך מרבית שעות היממה ויכול לתת עצות וטיפים במקרים דחופים. הוא יכול להגיע במהירות האפשרית לאיתור תקלות דחופות ולתיקונן. התקלות הקלות יותר הן נזילות מברזים, מניאגרות, ומצנרת גלויה. כאן ניתן לראות את הבעיות מקרוב. אלא, שמרבית קווי הצנרת נמצאים בתוך  הקירות, מתחת לרצפות ומתחת לאדמה בצרות. וכאן נדרשת מיומנות לאיתור מקום התקלה.

תיקון פיצוץ בצנרת

תיקון פיצוץ מים נעשה בשלבים. את המקום  המדויק מאתרים באמצעות מצלמה תרמית שפועלת על טכנולוגיית אינפרא אדום. לא תמיד מקום הרטיבות הוא מקום  הפיצוץ בצינור. למים יש יכולת לזרום בשיפוע, ומשום כך, כתם המים עלול להופיע במקום מרוחק ממקום הפיצוץ עצמו. על ידי איתור מדויק ניתן למנוע שבירת קירות, קרמיקות ובלטות מיותרות. זאב וולף אינסטלציה מתמחה באיתור נזילות ובתיקונן  היסודי. יש חשיבות רבה לעבודות הגימור שנעשות לאחר תיקון  הצנרת עצמה. יש צורך להניח את הקרמיקות והבלטות היטב, וכן, לטייח ולצבוע  במיומנות כדי למנוע מראה מכוער של טלאי על טלאי. אינסטלטור 24 שעות יכול לבצע תיקון ראשוני דחוף ולהשלים את עבודת הגמר בשלבים. יש צורך לחכות שהטיח יתייבש לפני צביעה, ובחורף הדבר עלול לארוך מספר ימים.

פתיחת סתימות מורכבות

מערכת הולכת המים  המשומשים ומי האסלות נמצאת אף היא ברובה מתחת לבלטות. סתימות במערכת יכולות לנבוע משורשים חודרים, מגופים זרים שנכנסים לתוכה, מתחבושות היגייניות וגלילי  נייר טואלט שמושלכים לאסלות ועוד. ניתן לאתר סדקים בצנרת על ידי מצלמה תרמית ולנסות לתקנם עם תיקון פנימי. את הגופים הזרים יכול אינסטלטור 24 שעות להוציא באמצעות מכשור מיוחד שנועד לכך דוגמת: מוטות מיוחדים, קפיצים ספיראליים, תותחי ביוב, וכדומה. בורות ביוב סתומים בחצר  פותחים בדרך דומה ובמקרים קשים ניתן אף לשאוב את המים מתוכם על ידי ביוביות גדולות.

בדיקה עצמית לגילוי נזילות

אינסטלטור 24 שעות מכין תשתית מתאימה לקריאות דחופות. הוא יחזיק ניידת שיש בה את כל המכשור הנדרש לכל סוג תקלה. כאמור, הוא ישמח לייעץ טלפונית לכל לקוח. אחת העצות המקובלות היא ביצוע בדיקה עצמית על ידי הדייר לגילוי נזילות במקרה של חשש כזה. ראשית, יש לסגור את ברז המים  הראשי ואת כל הברזים בבית. במקרה ושעון המים ממשיך להסתובב אזי יש נזילה סמויה, ובנקודת זמן כזאת יש להזעיק אינסטלטור 24 שעות בדחיפות רבה.

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.