אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

אינסטלטור באשדוד

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

אשדוד היא עיר שצומחת כל העת ויש בה אלפי מבנים מסוגים שונים: מגדלי מגורים, אשדודי תעשייה, מבני משרדים וכדומה. דיירי כל המבנים  הללו נזקקים לשירותי תיקונים ותחזוקה שוטפת של מערכות האינסטלציה הקיימות בהם. קבלנים, שאשדודצניקים אנשים פרטיים ועוד בונים כל העת וזקוקים להתקנת מערכות אינסטלציה. יואב השרברב הוא אינסטלטור 24 שעות באשדוד המספק שירותים בעיר ובכל גוש דן.  ההתמקדות שלו באשדוד זה מאפשרת לו להגיע  במהירות אפשרית לתיקוני פיצוץ בצינורות מים ונזילות, לפתיחת סתימות בצנרת ביוב בחצרות הבתים וסתימות אחרות בתוך המבנים.

תיקון עקב נזילות

מערכות האינסטלציה הן ברובן חבויות ונסתרת מהעין. הן מותקנות בתוך קירות, מתחת לבלטות ומתחת לאדמה בחצרות ובגינות. משום כך, התיקונים מורכבים, יחסית. הצורך הראשוני הוא איתור נקודת הפיצוץ של צינור המים את האיתור עושה אינסטלטור באשדוד באמצעות מצלמה תרמית שפועלת על טכנולוגיית אינפרא אדום. לזיהוי מדויק יש משמעות רבה, שכן בלעדיו יהיה צורך לשבור קירות ולהרוס קרמיקות שלא לצורך. התיקון עצמו כולל החלפת צנרת בחדשה, החלפת מחברים ועוד. במקרה של צנרת רקובה בכל החלל או  החדר תהיה ההמלצה להחליף את כולה, שכן, פיצוץ נוסף בקרבת  מקום בצנרת הישנה יקרה לבטח ויהיה רק עניין של זמן.

פתיחת סתימות באשדוד

אינסטלטור באשדוד אף מבצע פתיחת סתימות בצנרת ביוב. העבודה נעשית על ידי ציוד מיוחד שמסוגל לחדור לתוך  הצנרת. במקרים רבים, הסתימות נובעות משורשי עצים ושיחים שמטפסים במעלה הצנרת אל  הבית. במקרים של סתימת קווי ביוב בחצר אפשר לפתוח את אותם בעזרת ביוביות שמסוגלות לשאוב את המים ואף להזרים מים בלחץ לתוך המערכת. המים מסוגלים לדחוף גופים זרים ולשלוח אותם למערכות הביוב הראשיות של הרשות העירונית. שם  הצנרת רחבה דיה ומאפשרת זרימה חלקה יותר. לחץ המים  המוזרם על ידי הביובית מסוגל גם לחתוך שורשים ולהזרימם את שאריותיהם קדימה. שיטה אחרת היא באמצעות מוטות מיוחדים אשר שולפות את  השורשים באמצעות אביזרי מתכת חולצים וחותכים  המצויים בקצותיהם. ברשות אינסטלטור באשדוד יש את כל הציוד הנדרש לעבודה מורכבת זאת.

התקנת צנרת וכלים סניטריים

התקנת קווי אינסטלציה באשדוד נעשית על פי הזמנה, בתכנון מסודר ובתיאום עם  הקבלן  המשפץ או  חברת הבנייה. מרבית העבודה נעשית לאחר עבודת השלד. בעת הזאת מניחים את הצנרת על  הבלטות ובתוך הקירות. בעת עבודות הגמר של הבית ירכיב אינסטלטור באשדוד את אביזרי הקצה ובהם: ברזים, טושים,  ניאגרות וכדומה, ויחבר את המבנה למערכת המים  הציבורית.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.