אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

א ר איתור נזילות

גירסה להדפסהSend by email
ישוב: 

מאתר נזילות הוא בעל מקצוע שמתמחה באינסטלציה ויודע איך להפעיל ציוד טכנולוגי משוכלל לאיתור של כל סוגי נזילות המים. בנוסף, בעל מקצוע כזה יתחייב לתוצאות ולא יחשוש להציע תקופת אחריות ארוכה על התיקון של הנזילה. הנה כל הפרטים

היכרות עם המאפיינים השונים של בעלי מקצוע יכולה לעזור לבחור אותם. אם יודעים טוב יותר במה כל בעל מקצוע אמור להתמחות ומה מאפיין את שיטת העבודה שלו, יש סיכוי גבוה לבחירה מוצלחת שלו. בחירה כזו יכולה בטווח הקצר לחסוך בהוצאות ובעוגמת נפש, כמו גם להשפיע על איכות החיים בטווח הארוך ואף למנוע עוד נזקים בלתי הפיכים.

הבעיה היא שבתחום האינסטלציה יש המון בעלי מקצוע, אבל לא כולם מגיעים לאותה רמה של מיומנות. את זה אפשר לראות בצורה הכי בולטת עם מאתר נזילות שמתמחה באינסטלציה. בגלל שיש המון נזילות מים ועל רקע ביקוש גבוה לשירות מן הסוג הזה, זה קריטי לדעת מה מאפיין בעלי מקצוע אמינים לעומת כל השאר.

מה עושה מאתר נזילות?

התפקיד של מאתר נזילות מים הוא למצוא את המקור של הבעיה. בעוד כמעט כל אחד יכול לראות את סימני הרטיבות המעידים על הנזילה כאשר הם מופיעים על הרצפה, על התקרה או על הקירות, מאתר נזילות מקצועי יידע מה לעשות על מנת לבדוק איפה זה מתחיל. בדיקה כזו חשובה לצורך תיקון הנזילה, כי בלעדיה יש סיכוי גבוה לכך שהבעיה תחזור.

בפועל, מאתר נזילות משתמש בכמה כלים שונים ולוקח אחריות על כל השלבים החשובים בתהליך:

א. הפעלת כלים וציוד טכנולוגי מתקדם - מאתר נזילות משתמש כיום בכלים משוכללים ובציוד טכנולוגי מתקדם. הימים שבהם כל אינסטלטור היה יכול לאתר את הנזילות בלי הרס מיותר הסתיימו, כי עכשיו צריך לדעת איך להפעיל מצלמה תרמית ומתי להחדיר אל עומק הצנרת רובוט זעיר, סיב אופטי וכן הלאה. כמו כן, מאתר נזילות מקצועי יידע לשלב בין שיטות שונות – כמו למשל בשילוב בין מצלמה תרמית לבין איתור נזילות מים על ידי גז ידידותי לסביבה.

ב. התחייבות לתוצאות ותקופת אחריות ארוכה - מאתר נזילות מיומן יתחייב לתוצאות ולא יעזוב את המקום עד שהוא יאתר את המקור המדויק של הנזילה. לאחר מכן, בעל המקצוע אמור לתקן את הנזילה ולהחזיר את המצב לקדמותו. אם מדובר על בעל מקצוע אמין ומנוסה, סביר להניח שהוא גם יציע תקופת אחריות ארוכה.

ג. עבודות תיקון נזילות – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל מאתר נזילות או גם בעל המקצוע שמתקן אותן. יש כמובן חברות אינסטלציה אשר מרכזות את כל השירותים תחת קורת גג אחת, אך לא מדובר בעיקרון שחובה לנהוג על פיו. בכל מקרה, כדאי ללקוח לבדוק האם מאתר הנזילות גם מתקן אותן והאם זה כרוך בהצעת המחיר.

אנו מעניקים שירות איתור נזילות - על השירות ניתן לקרוא באתר הבא:

http://ar-nezilot.co.il/%D7%90%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%A0%D7%96%D7%9...

כמה עולה להזמין מאתר נזילות?

שאלה לא פחות מעניינת היא כמה יעלה להזמין שירות של מאתר נזילות מיומן, מנוסה ומקצועי. כאן אין תשובה חד משמעית, כי בפועל יש שורה ארוכה של פרמטרים שעשויים להשפיע על ההוצאה הסופית. בין היתר, הפרמטרים שקובעים כמה יעלה להזמין בעל מקצוע כזה יהיו דחיפות, מיקום הנזילה, נגישות לצנרת וכן הלאה.

עם זאת, כדאי לזכור שהשימוש בציוד טכנולוגי מתקדם הופך את השירות של מאתר נזילות למשתלם מאוד. זה נכון שקצת יותר יקר לאתר נזילות מים עם ציוד טכנולוגי מתקדם ועם מצלמה תרמית, אבל האלטרנטיבה היא שבירת קירות והרס שהתיקון שלו עולה יותר.

 

 

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
072-3305765
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.