אדריכלות ובניה בישראל

מרכז הדרכה פתוח

House Plus

גירסה להדפסהSend by email
איזורי פעילות בארץ: 
ישוב: 

חברת ניהול ואחזקה

חברות ניהול ואחזקה הפכו בעשור האחרון לתחליף האידיאלי למעמסה הרובצת על וועדי בתים בתחזוקת הבניין, בטיפול במערכות, בפיקוח על נותני השירותים השונים, בניהול כספי הבניין ועוד. את כל אלו בחרו בתים רבים להעביר לידי חברות ניהול ואחזקה מקצועיות אשר לקחו על עצמם את הטיפול המקיף והכולל בבניין, לשמחת ולרווחת הדיירים כולם. 

טיפול בבניין דורש מהאחראיים על כך זמן ומשאבים רבים. לכן, במרוצת השנים החלו יותר ויותר דיירים להימנע מתפקיד הוועד ולהעדיף להעביר את האחריות הרבה ואת הטרדה המלווה אליה לאחרים. כך, נוצר בבניינים רבים, בעיקר ברבי קומות, הצורך במציאת גוף אשר יוכל לקחת על עצמו את הטיפול השוטף והמורכב בצרכי הבניין ודייריו, שיהיה זמין בכל שעה ויוכל לתת מענה מיידי לכל צורך.

חברת ניהול ואחזקה נועדה בדיוק לצורך וזה ומשמשת כמעין ועד חיצוני עבור בנייני מגורים. דיירי בניינים הבוחרים בשירותי ניהול ואחזקה של חברות אלה, נהנים מקבלת מענה לכל צרכיהם:

אחזקה – טיפול שוטף במערכות הבניין, תיקון בעיות אחזקה, ביצוע טיפולים מונעים ומשמרים, אחריות על ביצוע בדיקות וביקורות תקופתיות של גופים חיצוניים (מערכות כיבוי אש, מעליות, מאגרי מים וכו'), מתן מענה מיידע לבעיות ותקלות בשעות לא צפויות ועוד.

ניקיון – זהו אחד השירותים החשובים ביותר לדיירי הבניין. חברת ניהול ואחזקה אחראית על עובדי הניקיון ועל עמידה בסטנדרטים שנקבעו על ידי הדיירים. כך, נהנים הדיירים מסביבת מגורים נעימה ונקייה, המעניקה לבניין מראה הולם ואף משפיעה על תדמיתו הן בעייני הדיירים והן בעייני המבקרים בבניין.

כספים – חברות הניהול מעניקות לדיירי הבניין גם מענה לכל הנוגע לניהול כספי הבניין, גביית תשלומים חודשיים מהדיירים, תשלום לספקים, התייעלות וחיסכון בהוצאות. כך, נציגי הבניין אינם צריכים להיות טרודים מניהול הכספים ויכולים להיות בטוחים שאנשי מקצוע מנוסים מטפלים בכל הנוגע לעניין זה.

שירותים נוספים – ישנם מגוון שירותים נוספים הניתנים על ידי חברות הניהול והאחזקה, בהתאם למאפייני הבניין, צרכי הבניין ודרישות דייריו. בין שירותים אלו נמנים שירותי ביטחון, הדברה, קבלה וקונסיירז'.

חברת האוס פלוס הינה אחת מחברות הניהול והאחזקה המובילות בארץ, המציעה ללקוחותיה את חבילת השירותים המקיפה לבנייני מגורים, מתחמי משרדים, מגדלי יוקרה ועוד. החברה מתחייבת למתן שירות איכותי על ידי מיטב בעלי המקצוע, המבטיחים לפעול לשביעות רצון לקוחותינו, למתן טיפול מקיף והולם בנכסיהם וכל זאת במקצועיות חסרת פשרות, בסבלנות ובאדיבות. 

כתובת אתר האינטרנט של העסק: 
מספר טלפון: 
093740037
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
כתובת למשלוח דואר: 
המלאכה 45, נתניה

מודעות

.


חדש!

אינדקס הבניה בישראל עולה לאוויר בימים אלו בגרסת הרצה.
העסקים שירשמו לאינדקס בתקופת ההרצה, ימשיכו להתפרסם ללא עלות עם סיום הפיתוח.

כיצד אוסיף את העסק שלי לאינדקס העסקים?

1. ראשית, בצע הרשמה קצרה  ומהירה לאתר (או כניסה במידה ונרשמת בעבר).
2. לאחר מכן,  לחץ כאן ליצירת כרטיס עסק.
3. לאחר שסיימת, ביכולתך לקדם את כרטיסך למקום בולט בדף הראשי. לפרטים נוספים לחץ כאן.