Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

דחית תיק בניה בשלב 1 בקשה למידע

 • This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #32347

  דחית תיק בניה בשלב 1 בקשה למידע

  הנושא: סמכות מהנדס ועדה לדחות על הסף בקשה להיתר בשלב הראשון בבקשה למידע
   
  שלום
  לצערי אני נמצא ומתעסק מזה שנים עם ועדה מושחתת ואינטרסנטית בלשון המעטה, ללא כל ביקורת מינמאלית מצד הממסד כדי לעצור או להעניש את המהנדס הפיראטי הוותיק בעל ניסיון שלילי של 35 שנה. 
   
  פרטי הגורמים בוועדה והמבקש
  ועדה מרחבית מעלה חרמון -מסעדה רמת הגולן
  מהנדס הוועדה – בדר עמראן
  העונה החתום על התשובה-המהנדס כרם עבד אלולי
  המבקש המתלונן- קאסם קדמאני
  המבקש בתיק מידע-השכן נאיל ספדי
  בקשה מס' 2511595951-3 מיום 8/3/019 שניתנה ב-21/10/19
   
  הסיפור ארוך, העיקר: השכנים קאסם ונאיל מסוסכים מזה שנים, אשר מפריד בינהם רצועת קרקע ברוחב 2 מ' ששייכת לוואקף מג'דל שמס, אשר הוסכם בעבר עם הצדדים שהשכן נאיל ספדי יבנה מדרגות לתועלת הציבור ויתמוך וימנעו מפולת למגרש השכן קאסם בעת החפירה למגרשו, איך נאיל לא קיים את ההסכם, אשר חייב קאסם לפנות לבהמ"ש לאכיפת ההסכם.
  ביום 15/6/015 התקבל פס"ד לחייב השכן נאיל לבנות את המדרגות כמוסכם, אזי הוא שמחויב גם להנפיק היתר בניה כדין.
   
  לציין שבמהלך הדיונים טרם פסה"ד, ביצע מהנדס הוועדה 2 עבירות: 1-הוציאה היתר בניה לנאיל עבור ביתו במרמה אשר צירף קרקע הוואקף למגרשו. 2-אשר למועצה מקומית להעביר קו חשמל עלי שמעל מגרש נאיל לתת קרקעי צמוד למגרש קאסם ללא היתר בניה כמתחייב.
   
  בעת זו מהנדס הועדה והמבקש נאיל כרתו מזימה נגד קאסם לעכב ולסכל לו כל בקשה אם בבקשתי להיתר בניה על גג ביתו הפרטי ואם בהנפקת היתר למדרגות כדי לחמוק השכן מביצוע פסה"ד ומתשלום יותר מרבע מיליון ₪ עלות בניית המדרגות.
  בעת שלא בוצע פסה"ד, פנה קאסם במשך השנים נגד נאיל 5 בקשות בזיון בהמ"ש, אשר האחרונה צירף את הועדה המרחבית כי משת"פ עם הנתבע/החייב נאיל ולא פועלת כדין וכמחייב ממנה.
   
  פה התמצית כי המשחק/העבירה של מהנדס הועדה שהחזיר תשובה בשם עובד הועדה המהנדס כרם עבד אלולי, שהוא חסם ומנע מהמבקש אל הבקשה להיתר עוד לפני שנולדה קרי בתיק המידע ללא סמכות, בכך שהוא דוחה את הבקשה למידע על הסף מטעם עצמו שלא ניתן לבנות המדרגות בטענה שקיים בתשתיות כבל חשמל תת קרקעי, ז"א הועדה לא פנתה לשום גורם מאשר חיצוני להגדרת ולדרישת מנהל התכנון, כדי לקבל את חוו"ד או אישור או התנאים שלהם, למרות שאין היתר להנחת קו החשמל, לציין שלא מופיע בתב"ע.
   
  שנדחה בפעם הראשונה דרש בהמ"ש להגיש שוב עם חוות הדעת המקצועית של מהנדס חשמל בנושא שהגיש קאסם לבהמ"ש הקובעת שניתן לבנות המדרגות בתנאים מסויימים, איך כב' הוועדה ע"י מהנדסה המהולל דחה הבקשה עוד לפני שתעבור לשלב התכנוני ע"מ לדון בחוו"ד המקצועית.
  על כן זה הבסיס לפנייתי זו כדי לחנך, לבקר, לחייב ולהעניש את המהנדס העבריין להתנהג כמתחייב ו/או לפסול אותו לדון בבקשות הקשורות לי-קאסם שמנצל את תפקידו הציבורי למטרות זרות ואישיות במיוחד שמגיע לבהמ"ש כדי להעיד בשקר ולהיחקר על ידנו כדי להצדיק את מהלכו-קיים הפרוטוקול של בהמ"ש בדיון מיום 8/9/019,
  אשר לוקח לו חודשים למסור תשובה (מעבר ל-30 ימים או 45 יום עם 5 הימים לקליטת הבקשה}, ומיתמם את עצמו ועושה עצמו שלא יודע להבדיל בין סעיף 145(א1) לחוק התכנון והבנייה ותקנה חלק ב' סימן א' (בקשה למידע להיתר) לבין- מידע תכנוני עפ"י סעיף  119(א) לחוק התכנון והבנייה – חובת מסירת מידע (תיקון מס' 26) תשמ"ח 1988, מידע שמפורסם באתרי וועדות.
  גם הוועדה דוחה את הבקשה בהטעיה גמורה בניגוד למטרות שצוינו על גב הטופס המקוון מה הם התנאים המוקדמים שעל הוועדה לדחות בקשה למידע, לכן ההטעיה שמקבל ההחלטה והעונה מציין בדחייתו שלא עמדה בתנאים מוקדמים ומוסיף על אף חוו"ד שצורפה.
  לטיפולכם בבקשה
  בברכה
  קאסם קדמאני
  מגדל שמס
  נייד 050-6320707

  #40792
  ארז מירב
  מנהל בפורום

  סירוב לדון בהיתר בניה

  שלום, ע"פ הבנתי, אם הגשת בקשה למידע דרך מערכת רישוי זמין, וקיבלת תשובה שלילית או חוסר תשובה, התקנות מאפשרות לך לערער על כך בפני ועדת הערר המחוזית בנצרת.  אחרי הערעור אני משוכנע שינתן לך תיק מידע, שיאפשר לך להגיש בקשה להיתר. אם בקשת ההיתר לא תטופל ע"פ לוח הזמנים שקבוע בחוק, גם כאן, עליך לערער והוועדה המחוזית חייבת לטפל בתיק ע"פ חוק. רצוי מאוד ליווי עו"ד, ע"מ שוועדת הערר המחוזית תבצע ביעילות את תפקידה. אשמח אם תחזור לפורום לספר מה היה.


  ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        


  ארז מירב
  יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
  הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
  erezmeirav1@gmail.com
  erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן