הגבלת אדריכל רשום

  • This topic is empty.
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #32803

    הגבלת אדריכל רשום

    האם תב"ע ייכולה להגביל אדריכל רשום למרות שהמבנה הינו מבנה שפוט בהיתר? 
    נתקלתי בתב"ע אשר רושמת שרק אדריכל רשוי יכול להגיש ? 

    #41619
    ארז מירב
    מנהל בפורום

    הגבלת אדריכל רשום

    האם תב"ע ייכולה להגביל אדריכל רשום למרות שהמבנה הינו מבנה שפוט בהיתר? לא נתקלתי בדבר כזה נתקלתי בתב"ע אשר רושמת שרק אדריכל רשוי יכול להגיש ? אם נתקלת- שלח לי אותה


    ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        


    בברכה,

    ארז מירב,
    עורך "אדריכלות ובניה בישראל"
    בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת"
    שירותי יעוץ: עריכת תוכן, ניהול תוכן, ניהול פרוייקטים לאתרי אינטרנט.
    erez@architecture.org.il

    #41618

    סעיף 15.5 

    סעיף 15.5  תנאים להוצאת היתר זה נראה לי לא תקין למנוע מאדריכל רשום 


    #41617

    סעיף 15.5 תנאים להיתר 

    סעיף 15.5 תנאים להיתר 


    #41616

    סעיף 15.5 תנאים להיתר 

    סעיף 15.5 תנאים להיתר 


    #41615
    ארז מירב
    מנהל בפורום

    הגבלת אדריכל רשום

    ראיתי. כנראה ההנחה שלהם היתה שמדובר רק במבני תעשיה ענקים, ואכן כך נראה צח"ר בהתחלה (אני מכפר הנשיא). תב"ע לא יכולה לגבור על חוק המהנדסים והאדריכלים. זה לא יעמוד במבחן משפטי. 


    ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        


    בברכה,

    ארז מירב,
    עורך "אדריכלות ובניה בישראל"
    בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת"
    שירותי יעוץ: עריכת תוכן, ניהול תוכן, ניהול פרוייקטים לאתרי אינטרנט.
    erez@architecture.org.il

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן