Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חוקיות בניית גלריה בדירה בבית משותף.

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3405
    משתתף

חוקיות בניית גלריה בדירה בבית משותף.

רכשתי דירה בבנין משותף. גובה הדירה 4.3 מ'. בדירה היתה מותקנת גלריה בכל שטח הדירה. עם השיפוץ הרסתי חלק מהגלריה ובניתי גלריה בשטח המרפסות. עתה העיריה (עירית חיפה) דורשת ממני להרוס את הגלריה. אשמח לשמוע עצתכם.
    תודה, מירי

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חוקיות בניית גלריה בדירה בבית משותף.

שלום, גלריה מחייבת רישוי בהתאם. 1. קחי אדריכל שיבצע לך רישוי. 2. אני מבין שהגלריה שבנית לא הייתה במיקום של הגלריה הקודמת. אם טעיתי, והיא כן, אז אם המוכרים לא דיווחו שהגלריה המקורית נבנתה ללא היתר, באפשרותך לתבוע אותם.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

-3405
    משתתף

Re: חוקיות בניית גלריה בדירה בבית משותף.

תודה רבה על התגובה המהירה. לעיריה טענות כנגד הגלריה שאני בניתי. האם גלריה הינה נחשבת כחלק מאחוזי הבניה? תודה מראש, מירי

ארז מירב
    מנהל בפורום

אחוזי בניה: גלריה

1. גלריה מחלקת את החלל לשניים. כל חלל, מעל ומתחת, יחשב ע"פ הפירוט: – אם יש גובה הפחות מ- 250 נחשב השטח כשטח שירות לצורך אחוזי הבניה. אם אין יותר שטחי שירות לניצול (נוצלו כולם, או אין שטחי שירות בתב"ע) אז יחשב השטח כשטח עיקרי גם אם גובהו פחות מ 250 ס"מ. – מעל 250 ס"מ- שטח עיקרי בכל מקרה. 2. אין חשיבות לחומר הבניה. בברכה, ארז מירב עורך אדריכלות ובניה בישראל בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת"

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

limudi
    משתתף

Re: אחוזי בניה: גלריה

אני בדיוק כותבת מדריך על הנושא הזה אז אני מודה לכם על התגובות מיכל שגב

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן