חישוב שטח רצפה לפי סעיף 57

  • This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #28513
    greenc
    משתתף

    חישוב שטח רצפה לפי סעיף 57

    שלום כיצד מחושב שטח רצפה לפי סעיף 57 לחוק המקרקעין? להבהרה האם שטח של קומה שלצרכי נצול זכויות בניה אינה מנצלת את כל שטח הרצפה בגלל שפועי הגג (נניח רק 30%) האם לצרכי סעיף 57 לחוק המקרקעין יש לקחת 100% משטח הרצפה או 30% לפי זכויות הבניה?

    #33653
    ארז מירב
    מנהל בפורום

    אחוזי בניה- חוק המקרקעין

    שלום, על פניו נראה לי שהמקרה מתאר מצב הדומה לעליית גג. התקנות קובעות, וכך גם נוהגות הוועדות, כי שטח הנמוך מ- 180 ס"מ לא ייחשב לצורך אחוזי בניה, ארנונה וכד'. אינני מוצא כל סיבה לכך שהפרשנות לחוק המקרקעין בסעיף המתואר תהיה שונה.



    בברכה,

    ארז מירב,
    עורך "אדריכלות ובניה בישראל"
    בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת"
    שירותי יעוץ: עריכת תוכן, ניהול תוכן, ניהול פרוייקטים לאתרי אינטרנט.
    erez@architecture.org.il

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן