Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חניה בבניין דירות

• This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שי רחמים
    משתתף

חניה בבניין דירות

ארז שלום
    שלום בימים האחרונים נכנסתי לבית בבית דירות, בניה חדשה מקבלן.
    החניות שהוצמדו לדירה הם האחרונות בשורה צמודות לקיר לאורכן אחת מול השניה כשמעבר הרכבים בינייהם. מידות החנייות רוחב הימנית 253סמ והשמאלית 267סמ
    אורך הימנית 440+59סמ והשמלית 500סמ המרחק בינייהם 525סמ
    כשהחניון מלא אין לי אפשרות לפנות לתוך החניות, הקבלן אומר שהחניות נבנו על פי התקן ובכל זאת לא אני ולא אף אחד שניסה הצליחו להכנס. חשוב לי לציין שכדי להכנס לחניה יש צורך לפנות אליהן ובגלל הצמידות לקיר אי אפשר להשלים את הפניה .כמו כן, משום שהן ממוקמות בקצה גם אי אפשר להמשיך עוד קצת ולחנות ברוורס, ברור לי שמשהו כאן לא תקין אחרת הייתי מצליח להיכנס בבקשה אם אפשר לקבל את חוות דעתכם.
    תודה רבה, שי רחמים

ארז מירב
    מנהל בפורום

חניה בבניין דירות

שלום, על פניו נראה שמדובר בחניה לא תקנית. יש לקבל חוו"ד מיועץ תנועה ולפנות באמצעות עו"ד.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

שי רחמים
    משתתף

ארז שלום

ארז שלום ראיתי שאתה מפנה כאן את הפונים למידות תיקניות לחניה, האם אתה יודע את המידה התיקנית של המעבר המוביל לחניה במיוחד כאשר החניה צמודה לקיר, הזוית המינימלית שמאפשרת פניה לחניה, משום שיש בפרוייקט עוד שתי חניות פנויות ואני חושב שאם אני אסית את תשומת הלב של הקבלן לעומק הבעיה אוכל להחליף את החניות ללא צורך תשלום לעורכי דין, כמו כן אם ידוע לך על תקדים משפטי דומה לבעיה שלי, בכבוד רב שי רחמים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן