Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

מדידת שטח לאישורי בניה

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

מדידת שטח לאישורי בניה

שלום
    אני מועניין לבנות ממ"ד בביתי לצורך כך הגשתי תוכניות לועדה המקומית הכוללות מדידיה של החלקה עליו הבית יושב (בית דו משפחתי),חשוב לציין כי הבית לא רשום בטאבו ולועדה המקומית אין מידע על קווי הבניין כך נאמר לי בשיחה מקדימה איתם . הועדה דחתה את הבקשה בטענה שהמדידה לא תקינה וכי אני צריך למדוד לא רק את הגוש שעליו יושב הבית אלא גם את הגושים מימין לו ומשמאל ולחלק את השטחים (בקיצור למדוד את כל השכונה ולעשות פרצלציה) סיפור של 8000 שקלים וזאת לאחר שהוצאתי כבר 3000 שקלים על המדידיה הקודמת.
    האם הבקשה הזאת הגיונית?
    לא זה תפקידה של הערייה לעשות פרצלציה ולסדר את השטחים שברשותה , וכמובן לדעת מהם קווי הבניין?
    תודה מראש

ארז מירב
    מנהל בפורום

מדידה לצורך היתר

שלום, אין זה מתפקידה של המדינה לבצע פרצלציות בשטחי מגורים שאינם בבעלותה. מדובר בהזנחה של בעלי הקרקע ואולי הגיע הזמן לסדר את זה. זה יאפשר לכם גם למכור, להוריש ולהעביר בעלות באופן מסודר.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

בעלי הקרקע

עד כמה שידוע לי בעלי הקרקע הם מנהל מקרקעי ישראל החברה שבנתה את הבית כבר פשטה רגל וכל ענייניה מנוהלים אצל עורך דין איך בכל זאת ניתן לסדר זאת ? האם בגלל הזנחות הסטוריות אני לא יוכל לבנות ממ"ד?

ARIKP

ארז מירב
    מנהל בפורום

מדידה לצורך היתר

אני מבין. מצד שני, החוק מחייב את הוועדה לקבל מפת מדידה של כל החלקה, גדולה ככל שתהיה. יש כאן מבוי סתום.להערכתי יש לפנות לכונס הנכסים ולחייב אותו לבצע פרצלציה. אם יסרב, פנה לבית המשפט שמינה אותו. כדאי לעשות את כל הפניות דרך עורך דין, זה יהיה יותר יעיל.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן