Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

שיפוע מקסימלי של גג רעפים

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3306
    משתתף

שיפוע מקסימלי של גג רעפים

שלום רב רציתי לדעת האם יש הגבלה לשיפוע המקסימלי של גג רעפים בתוספת בניה.

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: שיפוע מקסימלי של גג רעפים

שלום, אני מכיר הגבלות על המינימום, לא על המקסימום בתקן. ראיתי כבר גגות כמעט מאונכים.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

1-51
    משתתף

מתעניינת גם… אילו רעפים מתאימים במיוחד עבור גגות רעפים בשיפוע חד? עיינתי ברשימת הרעפים המוצעים – אם הבנתי נכון המתאימים ביותר הם מרסלייז? יש סוגים נוספים?

-3306
    משתתף

האם יש איזשהו תקן כתוב? אני נתקלת כעת בדרישה של העירייה להנמיך שיפוע של גג בתוספת שבניתי לפני 9 שנים.

ארז מירב
    מנהל בפורום

שלום, אני מניח שכוונתם למנוע שימוש בחלל הגג. האם הגג נבנה/ חודש בהיתר בניה? אם כן, האם הוא נבנה בדיוק ע"פ ההיתר? אם כן, יש להתייעץ עם עו"ד- יש לי הרגשה שניתן להילחם בדבר. אם לא- ניתן לבקש היתר חדש. קחי אדריכל. כאמור, התקן מדבר על שיפוע מינימלי: תקן 1556 – גגות קלים לסיכוך עם רעפים   סעיף 3.6 :   השיפוע המזערי של הסיכוך בגגות קלים תלוי באיטום ובסוג הסיכוך, כמפורט להלן: 1.      ללא יריעות איטום:                                              א.         רעפי חרסית – 40%. (לדוגמא: אם המרחק בין אמצע הגג לשולי הגג הנו 10 מ', רום הגג יעלה ל- 4 מ' גובה.)

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן