תוספת על מבנה ציבור קיים

  • This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #33080
    נועה ברעם
    משתתף

    תוספת על מבנה ציבור קיים

    האם לאדריכל רשום מותר להגיש בקשה עבור תוספת קומה על מבנה ציבור קיים? (קיימת קומה אחת)

    #42004
    ארז מירב
    מנהל בפורום

    שלום,

    שלום, לאדריכל רשום שאינו רשוי אסור לתכנן את כל המבנים במקרה והם ישמשו כבניני משרדים, בניני ציבור, או בניני בידור. ע"פ סעיף 3 לתקנות, רק לאדריכל רשוי מותר לתכנן מבנים כאלה, גם אם הם לכאורה "פשוטים" מבחינת מידותיהם. 


    ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        


    בברכה,

    ארז מירב,
    עורך "אדריכלות ובניה בישראל"
    בעל הסטודיו "אדריכלות אחרת"
    שירותי יעוץ: עריכת תוכן, ניהול תוכן, ניהול פרוייקטים לאתרי אינטרנט.
    erez@architecture.org.il

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן