Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

בתים חכמים ומעוצבים: איך לשלב נוחות וטכנולוגיה

הבתים החכמים שינו את חיינו, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות שלא היו קיימות בעבר. אם בא לכם להפוך את הבית שלכם למתקדם ומשוכלל, זוהי אפשרות שיהיה עליכם לשקול.
ישנה חשיבות לגרום לבית החכם להיות גם מעוצב, כזה שנראה טוב ותרגישו בו בנוח. במציאות של ימינו אפשר לשלב בין נוחות מצד אחד, לבין טכנולוגיה וקדמה מהצד השני. במאמר הבא נספר לכם על מספר פיצ'רים מעניינים שיכולים להפוך את הבית שלכם למתקדם ומרשים. כך כל אורח שיגיע אליכם לבית יוכל ליהנות מהיותו בית חכם, אך גם יחמיא לכם על הנראות שלו. אין דבר יותר משמח מאשר לקבל פידבקים חיוביים על הבית ועל כל מה שהוא מציע בתוכו.

תאורה חכמה בגופים מעוצבים

תאורה היא אולי אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל בית. עם התאורה הנכונה תוכלו להבליט נקודות מסוימות בתוך הבית, ומצד שני תוכלו להצניע אזורים אחרים. בחירת גופי תאורה תגרום לבית להפוך להיות מעוצב מצד אחד, ומצד שני גם כזה שנראה פשוט ולא מזמין. זוהי הסיבה שבגינה חשוב להקפיד על בחירה נכונה ומדויקת, כזאת שלא תגרום לכם להתחרט. כיום גופי תאורה מעוצבים יכולים להיות גם חכמים. כלומר התאורה עצמה תהיה מסוגלת להישלט מכל מקום בעזרתם של  לוחות חכמים. בין רגע תראו איך גופי התאורה מוסיפים לבית יופי שאין כדוגמתו, וגם נוחות שלא יהיו לה פשרות.

מפסקי תאורה חכמים ומתקדמים

עוד אלמנט שישפיע רבות על התפקוד בתוך הבית יהיה מפסקי התאורה המוכרים לכולנו. כדי להדליק את האור באחד מחדרי הבית, ישנו צורך ללחוץ על מפסק התאורה. מפסקים מעוצבים משנים את יחסי הכוחות, וגורמים למפסקים המיושנים להיות נחלת העבר. אם עד היום היה לכם בבית מפסקים רגילים, זוהי ההזדמנות להתחדש במפסקים משוכללים. באמצעותם אתם גם הופכים את הבית כולו לחכם ומתקדם, וגם מקבלים נראות מיוחדת במינה. כל מי שיגיע אליכם לבית יתרשם ממפסקי התאורה המיוחדים שמשתלבים יחד עם העיצוב הנבחר. זה אולי נשמע כמו דבר קטן, אך המשמעות שלו תהיה יקרה מפז.

מצלמות אבטחה נסתרות

חשוב מאוד לוודא כי הבית מאובטח, בטח אם אתם מציבים בתוכו דברים יקרי ערך. מבחינתכם אבטחת הבית היא דרך חיוני שאין שני לו, גם אם האזור בו אתם מתגוררים נחשב לבטוח. מצלמות אבטחה נסתרות מעניקות לכם את תחושת האבטחה, אך גם לא פוגעות בעיצוב הבית. אף אחד לא מבחין באותן מצלמות, והן באותו הזמן מספקות את התמורה המתבקשת. בית חכם הוא בית שמאפשר לכם להיות בשליטה מתמדת אחרי כל מה שקורה. שילוב של חשמל חכם יחד עם אבטחה גבוהה וכל הפיצ'רים הכי חדשים שקיימים בתחום. זה מה שמצלמות האבטחה הנסתרות יספקו לכם, ויעשו זאת באופן קבוע כל עוד הן פועלות.

מסכי מולטימדיה לשליטה מלאה

השליטה על בית חכם יכולה להישמע כמו דבר מסורבל, כזה שלא מתאים לכל אחד. אך החדשות הטובות הם שמדובר על משהו יחסית נוח, כזה שכל אחד יכול לבצע אותו. על ידי שילוב מסכי מולטימדיה באזורים שונים בתוך הבית ניתן יהיה לשלוט על מה שקורה. באפשרותכם להפעיל את הבית החכם בקלות, ולהכיר בתקלות במידה והן קיימות. מסכי המולטימדיה לא רק הופכים את הבית שלכם לחכם ומתקדם, אלא גם מביאים עיצוב מתקדם. כל מי שיגיע אליכם לביקור בבית יבחין מיד בטכנולוגיה המתקדמת המתפרסת כמעט בכל פינה. רק תבחרו את האלמנטים החכמים שתרצו להכניס אל תוך הבית, ומכאן השמיים הם הגבול.

מומלץ לעבוד עם איש מקצוע מנוסה

כדי שיהיה באפשרותכם לשלב בין טכנולוגיה לבין נוחות ויופי יהיה עליכם לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים. לא כל מי שמציע את עצמו כמומחה בתים חכמים, יהיה כזה שיספק שילוב של שני העולמות. ברגע שתבחרו את איש המקצוע המתאים, השמיים הם הגבול בנוגע לתכנון ולביצוע. תראו איך הבית הופך למתקדם ומשוכלל, ומקל עליכם מאוד את השהות בו. אין ספק כי בעתיד הנראה לעין כל הבתים יהפכו לבתים חכמים, ושווה לכם להיות לפני כולם. כך תביאו את הטכנולוגיה ואת הקדמה לחייכם, ותשיגו מחמאות רבות של כל מי שיגיע לבקר אתכם.

מדריכים נוספים

 • חתימת והסכמת שכנים להיתר בניה- המדריך המלא

  חתימת והסכמת שכנים להיתר בניה- המדריך המלא

  אני מקבל המון פניות בפורום אדריכלות באתר, של בעלי דירות בבית משותף שמבקשים לקבל היתר בניה, אבל נתקלים בבקשה שהיא לפעמים "בלתי עבירה" של החתמת 75% מהדיירים בבניין. בשל סכסוך זה או אחר, השכנים מסרבים לחתום. ניתן לעשות משהו בעניין? בהחלט!

 • כל מה שרצית לדעת על חלונות

  כל מה שרצית לדעת על חלונות

  איך מתאימים את החלון לאופי המבנה? מהם סוגי הפרופילים השונים? מה ייחודו של הפרופיל הבלגי? מהם סוגי הזיגוג השונים? ומהי רשימת פתחים?

 • מבנים ניידים כמבני קבע- פתרון אלטרנטיבי

  מבנים ניידים כמבני קבע- פתרון אלטרנטיבי

  כולנו חולמים על בית ולרוב, מבנה נייד אינו נכלל בחלומות שלנו על בית פרטי עם גינה ונוף פסטורלי. עם זאת מבנים ניידים מאפשרים פתרון לא רע בכלל, מהיר זול ויעיל ועם גימורים טובים- אף אחד בכלל לא ירגיש שבניתם בית בחצי מחיר.

 • תכנון בית פרטי: פרוייקט להמחשה

  תכנון בית פרטי: פרוייקט להמחשה

  כיצד ניתן לתכנן על אותו מגרש שני מבנים שונים בתכלית? איך יוצרים תחושת מרחב למרות אחוזי בניה מוגבלים? תכנון גמיש: איך יוצרים הפרדה ליח דיור עתידית? איכות אסתטית: כיצד משתמשים בטקסטורות השונות להדגשת הגושיות במבנה?

דילוג לתוכן