Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלומות לך !  אני מתווך וותיק ומכובד ומשרדי למעלה מ-20 שנה מול הדיזינגוף סנטר בת"א.   לאחרונה מתפרסמות כתבות רבות על "חוק-המתווכים",על הדרישות מהמתווך ! וגם איך ניתן לחמוק מהתשלום למתווך  וברצוני  להעיר כמה צדדים שאינם ידועים לאזרח המצוי ובחלקם לא ידועים גם לעו"ד שמנחה אותו במעשיו. א-קיים אירגון וותיק למעלה מ-55-שנה למתווכי הנדל"ן בישראל שנקרא מלד"ן. ואני כרגע "דובר-האירגון". והאירגון מתמודד עם הדימוי ועם הבעיות שלעיתים נוצרות:בין מתווך ללקוח,ובין מתווך למתווך אחר,וגם בקשר שבין המתווכים לרשויות שאחראיות ל"חוק הקיים" ! וגובות אגרות מכלל מתווכי ישראל ומאז נחקק החוק !.
    ב-מצבם כרגע של מתווכי צפון הארץ "אנוש" !  וחמור ממצבם של בעלי עסקים קטנים אחרים.
    ג-היה רצוי שעו"ד ועיתונאים שמרבים לכתוב על "חוק-המתווכים" ומקווים שלקוחות גם יפנו אליהם-בהמשך ! ישכילו ויועילו לפנות גם אל ציבור המתווכים וניתן לפנות אלי וגם ליו"ר האירגון ! ולקבל את הערותינו לכתבה
    ד-בשנתיים וחצי האחרונות הייתי פעיל בהנהלת האירגון והשכלנו לעשות פעולות שאינן ידועות לציבור הרחב דוגמאות: ישנה אתיקה-משודרגת למתווכי מלד"ן שמסתובבת בימים אלו בכנסת ישראל ובמשרד המשפטים ומסדירה את התחום האפור שבין החוק ובין כוונות המחוקק,ובין מה אסור ומותר, ובין מה שראוי ומקצועי !. ודוגמא נוספת:נערכה פגישה מסודרת במשרד המשפטים לנושא התיקונים שנדרשים לחוק המתווכים הקיים ומתווכי ישראל מחכים שהערותיהם וההצעות שהגישו במשרד המשפטים ובהחלט נראו מוצדקות במיפגש -יטופלו בהקדם ע"י הרשויות והאחראים על החוק !.   דוגמא נוספת:נעשה לפני כשנה וחצי תיקון חשוב בחוק לנושא הבלעדיות והתנאים שבין המתווך ללקוח שמוסר לו נכס לטיפול בבלעדיות. והתיקונים היו מועילים לכל
    ה-ניתן ללמוד על הפעילויות השונות באתר האינטרנט שלי ובמדור שפתחתי ומוקדש לפעילויות הללו ואח'.2005.html      עפר מרגולין-תיווך עופר-03-5280541 טל'

ארז מירב
    מנהל בפורום

ישר כח

עופר, אתה עושה עבודה חשובה, ועם המון אנרגיה ורצון טוב. אני מפנה את המבקרים למאמרך בנושא דמי מפתח.  

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן