Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3752
    משתתף

ברשותי מגרש  בן 350 מ"ר שהוא חלק ממגרש  של 1050 מ"ר .על המגרש כולו בנויים 2 יחידות  ואני רוצה לבנות  2 יחידות נוספות בחלק המוגדר בבעלותי .בתב"ע של השטח נאמר  לא ניתן לחלק את החלקה כולה והיא  חלקה של 1050 מ"ר .ניתן לבנות עד 4 יחידות לדונם אחד ..האם  החוק מגביל אותי למינימום של גודל  כל יחידה ? האם  מותר לבנות שני בתים גדולים ועוד שניים קטנים ?

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: היתר בנייה

שלום, אין קשר לחוק הכללי. יש להיפגש עם נציגת קבלת קהל בוועדה המקומית ולקבל הסבר על תב"ע.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

-3752
    משתתף

,תודה על התשובה  ובאמת אני לא מבין איך אתה נותן תשובה שכזאת .הרי הויכוח שלי בענין כפי שציינתי הוא עם הועדה המקומית  אז את מי אמרת לי לשאול??? הויכוח הוא על פירוש התב"ע  האם קיים חוק מינימום של גודל בית המותר לבנייה  או  רק מקסימום ?האם בהגשת בקשת היתר בנייה לבית חובה לבקש לפי הגודל המקסימלי ולבנות אפשר  כפי שביכולתך או רצונך או ניתן להגיש בקשה להיתר בגודל הקטן מהמקסימום המותר ? תודה

ארז מירב
    מנהל בפורום

שאלת: "האם  החוק מגביל אותי למינימום של גודל  כל יחידה ? האם  מותר לבנות שני בתים גדולים ועוד שניים קטנים ?" התשובה לכך טמונה בתקנון התב"ע. בכל שכונה בארץ ובכל תב"ע של שכונה יש תקנון אחר המסדיר את גודל המבנים/ אחוזי בניה/ שימושים. יש לעיין בתקנון במשרדי הוועדה ובמידת הצורך, במידה ואתה מוצא סתירה בין מה שנאמר לך ובינו- להיעזר בעו"ד המתמצא במקרקעין ולכתוב מכתב לוועדה הדורש הבהרות.

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן