Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    yairalm
    משתתף

שלום רב!אני רוצה לשים במרפסת שבביתי בריכה מתקפלת שתהיה בשימוש בחודשי הקיץ.קוטר הבריכה הוא 305 ס"מ והיא תמולא ב 4500 ליטר מים.הבית הוא בין 4 שנים.כששאלתי את הקונסטרוקטור של הבניין האם אפשר לשים ,התגובה הראשונית שלו הייתה בשום פנים ואופן לא,ועד עכשיו הוא מתחמק ממני.השאלה שלי היא:האם חוזק הבטון במרפסת יחזיק משקל כזה?האם יש תקן למינימום חוזק שקבלן מחוייב לבנות ואם כן מהוא(בקילוגרם למטר מרובע)?האם הוא מחוייב לתת לי את הנתונים האלו?ואם יש לי אפשרות על פי חוק לקבל את השרטוטים של הבניין ולהעביר אותם למישהוא חיצוני על מנת לבדוק את הסוגייה הזאת?

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: חוזק מרפסת- בריכה

שלום, תקן 412 (עומסים אופייניים שימושיים) קובע עומס שימושי לתקרה בבית מגורים: 150 ק"ג / מ"ר. שטח משטח המגע של הבריכה: 7.55 מ"ר. נפח: 4500 ליטר. כלומר על כל מ"ר יש 596 ליטרים, שזה 596 קילו. חורג מהתקן. עם זאת, אפשר לקבל חוו"ד של מהנדס על התכניות הקיימות. ניתן לצלם את החישובים הסטאטיים בוועדה לתכנון ובניה, הם מצויים בתוך תיק הבניין שלך.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

roni
    משתתף

Re: חוזק מרפסת

עומס שימושי במרפסת בניין מגורים היא 350 ק"ג למ"ר   לאחרונה נתקלתי בבעיה דומה לגג היא אכן 150 ק"ג למ"ר

חוזק מרפסת

שלום רציתי לבדוק לגבי חוזק מרפסת תלויה של חברת אלד מרפסות בגודל 1.9 על אורך 9.7 באו ביום אחד חיברו והלכו

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן