Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 82 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    נועה ד
    משתתף

ביטול/שינוי קיר הדף

היי, הייתי רוצה לבטל את קיר ההדף בדירה. האם זה אפשרי? אני רואה שקיר ההדף לא נמצא מול הממד, האם ניתן להעביר את קיר ההדף לפינה בקיר של לוח החשמל? תודה

הדר גז
    משתתף

קיר מגן

אני יודעת את התקנה הנ"ל השאלה היא אם הקיר בלוקים של החדר רחצה לא מגיע עד סוף 45 מעלות של הדלת, 45 מעלות מגיע עד לכיוון המדרגות ובמדרגות יש חלון, האם אני אצטרך לבטל את החלון הזה?או שזה יעבור גם אם יש חלון במדרגות?

ארז מירב
    מנהל בפורום

ביטול קיר הדף ממ"ד

שלום, קיר ההדף הזה משמש כחיץ לויטרינה בסלון, לא ניתן להזיזו.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

ערן אריה
    משתתף

ביטולקיצור קיר הדף

שלום רב, ברצוני לבטללקצר קיר הדף (אשר מהווה קיר שפוגע במרכז שטח ציבורי בדירה) ככל שניתן אשר נמצא מעל 4 מטרים מקיר חיצוני, מצרף תרשים ואשמח לחוו"ד ,תודה מראש.

ארז מירב
    מנהל בפורום

ביטול קיר הדף

שלום, לא ממש הבנתי איזה קיר אתם רוצים לבטל- סמנו בבקשה בצהוב. לכאורה, קיר ההדף שמול הממ"ד משמש כדופן למטבח ולח' השינה…

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

ערן אריה
    משתתף

עדכון

שלום ארז מצ"ב שרטוט מעודכן עם סימון קיר ההדף בצהוב שברצוני לבטללקצרלשנות לבלוקים אם ניתן על פי חוות דעתך, סימנתי בנוסף בחץ קיר נוסף שברצוני להסיר ולהגדיל בכך את המטבח ע"ח חדר. באם אוכל לבטל את קיר ההדף במרכז הדירה ולהגדיל כאמור את המטבח ע"ח חדר  יווצר חלל פתוח וגדול יותר במרחב הציבורי.  

ארז מירב
    מנהל בפורום

קיר הדף ביטול

לא נראה לי אפשרי, המרחק בין פתח הממ"ד לקיר החיצוני שכולל חלונות קטן מדי. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם מהנדס פיקוד העורף.

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

karmit rumbak
    משתתף

קיר הדף מגן כקיר חיצוני

שלום, רציתי להתייעץ לגבי תיכנון בית קטן בישוב קדמי- האם הקיר מגן יכול להיות קיר חיצוני כפי שמצורף בתוכנית המשורטטת? הקפדנו ששני קירות יהיו פנימיים (מרחק של 3 מטרים מקיר חיצוני) והשאלה הנשאלת היא האם הקיר הדף מגן יכול להיות כקיר חיצוני תודה

karmit rumbak
    משתתף

ובמידה ובקיר הנ"ל לא יהיו

ובמידה ובקיר הנ"ל לא יהיו חלונות כלל?  התקנון כתוב שקיר הדף צריך להיות 110סמ מדלת הממ"ד, השאלה האם הוא יכול להיות קיר חיצוני של הבית

ארז מירב
    מנהל בפורום

קיר הדף בישוב קדמי

שלום, על פניו לא. עם זאת, כבר ראיתי מקרים בהם המהנדס של פק"ע קובע עובי גדול מאוד לקיר הדף וע"י כך מכשיר את העניין. שווה לקבוע פגישה שם.

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

A Hassan
    משתתף

האם חסר כאן קיר הדף?

שלום רב, מצורף תוכנית חלקית של הבית. החץ הגדול מראה את הכניסה לבית, שהיא ממש מול הדלת לממד.  הקיר המקביל לממד הוא קיר בלוקים המייצר מסדרון לכיוון החדרי שינה. החדר המלבני שצמוד לממד הוא שרותים.   השאלה שלי היא האם חסר לממד קיר הדף.  המון תודות

ארז מירב
    מנהל בפורום

קיר הדף מול ממ"ד

אכן, חסר קיר הדף. גם פתיחת הדלת החוצה תסגור את הכניסה לשירותים/ מזווה (חדרון קטן)

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

האם ניתן לקצר קיר הדף

שלום רציתי לקצר במעט (90 ס"מ) את קיר ההדף בתוכנית הזו. (בצד המרוחק מהממ"ד)   האם ניתן?

משפץ

ארז מירב
    מנהל בפורום

קיצור קיר הדף

שלום, על פניו לא נראה בעייתי בכלל. יש לקבל כמובן אישור של מהנדס המחוז בפיקוד העורף.

ארז מירב
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

האם ניתן לקצר קיר הדף

זה נראה לך בעיה מבחינת תמיכה במבנה

משפץ

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 82 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן