Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    222-3
    משתתף

בגלל טעות שלי ספי השיש שהוזמנו למרפסות צרים מידי. כתוצאה מכך סף השייש בולט רק 1 ס"מ מעבר לקיר של המרפסת (ציפוי שליכט צבעוני.) ואף המיים "נעלם" בתוך הטיח והשליכט. האם זה קריטי? האם להחליף סף שיש לכול אורך המרפסת? חשבתי שבגלל שצבע השליכט באיזור זה הוא כחול (לא בהיר אבל גם לא כהה) ובגלל שהמרפסת פונה לכיוון צפון (והרי בארץ גשם מגיע ממערב או דרום מערב בגלל כיוון הרוחות בחורף) אז אולי זה לא קריטי ולא חייבים להחליף. אני די לחוצה בתקציב הבניה ותספת של עוד 2000 שח (עלות ההחלפה) היא משמעותית בשבילי.

גבי פייר
    משתתף

אף מיים

שלום נירית, לא ניתן לבצע תיקונים מקומיים מעל שליכט צבעוני.  פרוק סף השיש יחייב בצוע מחודש של השליכט הצבעוני בכל אותו אזור כך שעלות התיקון תגדל מעבר למחיר החלפת השיש. כמובן שלטווח הארוך עדיף להחליף את הסף. אך לנוכח המגבלות האמורות של התקציב ומכיוון שהשליכט כבר גמור יתכן שעדיף יהיה להשאיר את המצב כפי שהוא. הענין הוא במהותו כספי נתון לגמרי לשיקולך.      במידה ומשאירים את הסף כפי שהוא רצוי לנסות ולבצע בתחתיתו חריץ קטנטן עם דיסק חשמלי (דיסק יהלום) אשר ישמש כאף מים וימנע זליגה של מי גשם בחזרה אל הקיר.  שימי לב שיש לכסות את כל שטח הקיר הסמוך עם יריעות ניילון, אחרת האבק מהחיתוך יכתים את השליכט. בהצלחה, גבי פייר איטומן – איטום ושיקום מבנים

גבי פייר מפרטי איטום ושיקום

222-3
    משתתף

Re: אף מיים

כרגע עדיין אין שליכט, אני בשלב לפני השליכט. קבלן הטיח שלי הציע לעשות חריץ אבל אמר שהוא לא מבטיח שזה יהיה אפשרי. האם ניתן להדביק תוספת לשיש הקיים ובעזרת התוספת ליצור אף מיים?

גבי פייר
    משתתף

אף מים

שלום נירית, לא ניתן / מעשי ליצור תוספת אלא אם חותכים את הקיים לכל האורך כדי שלתוספת יהיה על מה "לשבת". וזה ממילא יעלה כמו להחליף את כל השיש.  אם אינך רוצה להחליף- בקשי מהקבלן שיבצע את החריץ לפני השליכט. בהצלחה, גבי

גבי פייר מפרטי איטום ושיקום

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן