Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    -3257
    משתתף

היי ושבת שלום לפורום! רציתי לשאול, מידיעתכם והיכרותכם את הוועדה המחליטה על שינוי תב"ע, עד כמה אפשרי מצב שבו בניין המיועד למשרדים יעבור הסבה למלונאות. למעשה כמות האנשים שתשתמש בבניין לא משתנה (במשרדים לעיתים אף עובדים יותר אנשים מאשר שישנם אורחים בבית מלון באותו שטח), קיימת הסכמה של הדיירים ולא נעשה שום שינוי למבנה, בפנים או בחוץ, למעט חלוקה שונה של קירות גבס בתוך המבנה. מה יכולות להיות הנקודות שבגללן הוועדה לא תאשר את הבקשה? האם יש דברים שאפשר להתכונן ולשנות מראש? תודה רבה,

ארז מירב
    מנהל בפורום

Re: שינוי תב"ע תיירות ונופש

שלום, קשה לדעת בדיוק איך תגיב הוועדה לבקשה שכזו. יש לבצע פגישה מקדימה עם מהנדס הוועדה על מנת לבחון את המדיניות באיזור. ייתכן שעדיף ללכת במסלול של הקלה דרך "אישור לשימוש חורג".

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

-3257
    משתתף

תודה רבה

תודה רבה. השימוש ב"אישור לשימוש חורג" נראה לי תמיד כמושג כללי של כל דבר שלא מצאו לו הגדרה טובה יותר, ושמתן האישור תלוי בגחמות ובהשקפת העולם של הגורמים המאשרים. החיסרון הגדול הוא שמתן האישור הוא לתקופה זמנית בלבד, ובתור מנהלת אכסניה אני רוצה לדעת שאני יכולה לפעול בשקט לטווח ארוך. האם מהיכרותך מאשרים הארכות לשימוש חריג? בכל אופן, אתחיל בתיאום פגישה מקדימה עם מהנדס. תודה רבה!

מיכל דורמטיק – דלתות אוטומטיות

ארז מירב
    מנהל בפורום

אישור לשימוש חורג

במידה ומושג אישור ראשון, המדיניות הנה להמשיך ולאשר אלא אם השתנה משהו מהותי בבקשה, או באופי האיזור. אני מניח שפגישה עם מהנדס הוועדה תשפוך הרבה אור על העניין הספציפי שלך. בהצלחה!

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן