Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

קודם כל ממש "מלאכים ברשת"
    ברצוני לשאול האם ישנו תקן כלשהוא שבמרחק 300מ' מנת"צ ג"כ ישנם הקלות במקומות חניה או רק מקו רקל"ה?
    בנוסף האם מרחק מקו רקל"ה נמדד מהתחנות או מהקו?
    בנוסף באם המרחק שלי הוא 330 מ' מקו הרקל"ה האם יש לי אפשרות לקבלת הקלות מסוימות ?
    בתודה רבה מראש

ארז מירב
    מנהל בפורום

הקלה בתקן חניה

שלום ותודה, ראשית, ע"פ הנחיות לתכנון והצמדת מקומות חניה, אין התייחסות ספציפית לרכבת קלה או נת"צ, כך ששניהם נחשבים למתע"ן, ראה: "מתע"ן -" מערכת תחבורה ציבורית עתירת נוסעים, מסילתית ושאינה מסילתית, הפועלת בנתיב נפרד או בלעדי לאורך 6 קילומטרים לפחות, אשר היצע מקומות הנסיעה בה עולה על 3,000 לשעה בכל כיוון. לעניין המרחק:  "אזור א' -" אזור הנמצא במרחק אווירי של עד 300 מטרים מציר מתע"ן ועד גבול המגרש בו נדרשים מקומות החניה; ואולם, במתע"ן שהוא רכבת שאינה עירונית ימדד אזור א' ברדיוס של 300 מטר מכל יציאת הולכי רגל מתחנה;  לגבי הקלות- יש לבדוק ישירות בועדה המקומית לתכנון ובניה.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

תודה ושאלה

האם יתכן כי תקנות החניה הארציות 2015 של מרחק 300 מ' ממתע"ן לא חלות על ירושלים כי בבנין שלי הועדה המחוזית דורשת 1.33 חניות לדירמ מעל 95 מ' למרות שהיא על מתע"ן ובתוך 250 מ' לרקל"ה בתודה ובברכה

ארז מירב
    מנהל בפורום

הקלה בתקן חניה

אכן מוזר. יש לפנות בנושא בשאילתא רשמית למהנדס הועדה המקומית לתכנון ובניה אשר חייב לענות ע"פ חוק. כדאי לשלוח העתק ליועמ"ש הועדה. בכל מקרה, ניתן לערער בועדת ערר.

ארז מירב -meirav.com" target="_blank">יועץ מומחה לנושאי תכנון ורישוי        

ארז מירב
    יועץ מומחה בתחום התכנון והרישוי,
    הכנת חוות דעת לבימ"ש ויעוץ אדריכלי כללי
    erezmeirav1@gmail.com
    erez-meirav.com

תודה רבה 

תודה רבה  באם יהיו חדשות אשמח לעדכן

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן