Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

• This topic is empty.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    א בי
    משתתף

שלום, בבניין שלנו (בית משותף) יש גג 270 מ"ר.
    האיטום בסדר גמור (זפת). הבעיה היא שממש חם ואנחנו רוצים להלבין את הגג כדי להפחית קצת את הטמפרטורה בימים חמים אלו. כל שנה אנחנו עושים סיד אבל זה נשטף די מהר עם הגשמים (וגם כנראה שבעלי המקצוע בעבר לא עשו עבודה טובה..)
    מקריאת חומרים בנושא הבנתי שפוליגג לא בהכרח מומלץ כי זה חומר שנועד לאיטום שאפקט ההלבנה שלו הוא רק נלווה, ועלול לגרום בעיות בהמשך לאיטום הקיים ו/או לאיטום נוסף.
    קראתי המלצות נוספות לשימוש בסילברפז או ביטום סילבר שניתנים ליישום על זפת, אבל אלו חומרים כסופים ונראה לי שפחות יתנו את אפקט ההלבנה (והפחתת הטמפרטורה).
    קראתי המלצות נוספות לשימוש בצבעים אקריליים כגון סופרקריל או מלבין אקרילי לגגות של פזקר, אבל גם עליהם כתובים יתרונות וחסרונות ואני לא בטוח אם הם מתאימים לגגות זפת (להבדיל מיריעות).
    בקיצור- אני די מבולבל ואשמח אם תסייעו לי להבין מה הפתרון הזול והיעיל ביותר, כולל הפניה לחומר/חומרים ספציפיים. אם ניתן, אשמח לקבל המלצה על בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם (אפילו בפרטי אם לא ניתן כאן בפורום). אשמח גם לקבל אינדיקציה לעלות חומרים+עבודה, גם טווח גס יכול לעזור.
    הבעיה היא שהחומר יכול להיות מצוין אבל הביצוע לקוי, ואז צריכים לחזור על הפעולה כל שנה ומזה אני מנסה להימנע. תודה מראש.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דילוג לתוכן